Завжди поруч заради вашого
успіху
Web-розробка з експертизою
у корпоративних рішеннях
Портфоліо 
Портфоліо 
Портфоліо 
Корпоративний сайт
Виробник БПЛА
Корпоративний сайт
Сервіс замовлення Шеф-кухара додому
Landing Page
Оренда преміальних автомобілів
Інтернет магазин
Спеціалізована виноторгова компанія
Декор

Наші нагороди

Вибір країни
Site of the year
Honor
ІТ компании 1 место
WEB студії 3 місце
3 місце веб студій
Сайт року
1 місце IT-компаній

Наш підхід

Декор Декор
Ми не просто «робимо сайти», а приводимо клієнтів у бізнес
Декор Декор
Беремо відповідальність та даємо результат
Декор Декор
Дотримуємося термінів, бюджету та рівня якості проекту
Декор Декор
Знаходимо найкраще рішення, виходячи з цілей бізнесу та в рамках бюджету

Наша гордість

Залишіть заявку,
інше
зробимо ми!
Залишити заявку

Розробка та просування сайтів у Казахстані

Власний сайт – не забаганка і не данина моді, це потреба в сучасних умовах розвитку бізнесу. Багато потенційних покупців не знайомі з товаром та послугами, які ви надаєте. Створення сайтів допомагає розширити аудиторію та значно збільшити продаж.

Професійна чи самостійна розробка сайту?

Розробка сайтів – це складна робота і без певних знань та навичок виконати її досить складно. Питання полягає не лише у програмуванні. Знайти шаблон в інтернеті сьогодні не проблема, але навіть виконавши поетапно кожну дію, немає гарантії, що сайт ефективно діє і залучатиме клієнтів.

Мінімальні вимоги для того, хто займатиметься розробкою веб-сайтів:

  • знання HTML та CSS для коригування готових шаблонів, заміни модулів, пошуку та усунення технічних помилок;
  • навички дизайну, оскільки незручний та непривабливий зовнішній вигляд сайту не приваблює клієнтів та не підвищить продаж;
  • досвід налаштування аналітики;
  • навички у сфері налаштування контекстної реклами для просування сайту;
  • практичні навички копірайтингу для створення контенту.

Це обов'язкові умови для створення сайтів з нуля. Якщо ваша мета створити ресурс та отримувати дохід, довірте справу фахівцям нашої веб-студії. Ми входимо до ТОП 5 IT компаній України, географія діяльності Європа та США. На даний момент ми розширюємо кордони, і тепер у нас зможуть замовити розробку сайту жителі Алмати, Астана та інших міст Казахстану.

Переваги замовлення сайту у веб-студії

Професіоналізм та висока швидкість роботи співробітників. Швидко та безкоштовно створити ресурс самостійно дуже складно. Необхідно отримати знання та низку навичок, а ціни на дані послуги не маленькі. Фахівці якісно виконають роботу в максимально стислий термін навіть найскладніші проекти.

Гарантія якості. Ми більше 10 років на ринку та створили сотні проектів. Щоб переконатися у професіоналізмі компанії, достатньо ознайомитись із попередніми роботами. Команда фахівців розробляє проекти будь-якої складності та гарантує якість.

Визначення концепції та аудиторії. Ресурс створюється для потенційних покупців, добрий розробник задовольнить потреби всіх клієнтів замовника.

Унікальність. Незалежно від складності дизайну, він має бути унікальним. Саме зовнішній вигляд ресурсу виділяє його і натомість конкурентів. Фірмовий стиль запам'ятовується і робить бренд упізнаваним, що дозволяє знизити витрати на рекламу.

Повний спектр послуг з розробки та просування сайту.

Особливості сайту під ключ

Запорука успіху проекту гарантують послідовно виконані дії та чітке опрацювання кожного етапу. Створенням сайту під ключ займається ціла команда, і кожен спеціаліст виконує свою роботу. Учасники команди працюють паралельно, що скорочує процес розробки ресурсу.

Розробляючи оформлення, дизайнер передасть суть бізнесу, всі елементи гармонійно поєднуються та працюють на результат. Унікальний зовнішній вигляд підштовхує покупців до покупок, що підвищує обсяги продажу. Ціна на виконання комплексної роботи нижча, ніж при оплаті кожної послуги окремо.

Процес створення веб-сайту складається із трьох етапів

Попередня робота. Хороший результат неможливо отримати без ретельного аналізу конкурентів. Фахівці формують власну стратегію просування з урахуванням сильних та слабких сторін аналогічних компаній. Збір семантики адаптує ресурс під запити користувачів, визначається цільова аудиторія замовника. На підставі зібраної та обробленої інформації складається чернетка. Замовник може прийняти або внести свої коригування.

На наступному етапі розробляється сайт та готується до просування у пошукових системах. Складний процес, у якому задіяні майстра. Створюється дизайн ресурсу, програміст створює код. Сайт готується до просування та написання тексту, він повинен правильно відображатись на екрані та бути доступним для всіх користувачів.

На завершальному етапі ресурс запускається та проводиться тестування. Автори сайту допоможуть замовнику розібратися, як працювати з матеріалом, обмежувати доступ та ознайомлять з іншими важливими моментами.

На завершення можна сказати, що незалежно від послуг, що надаються, команда фахівців веб-студії знайде ефективні шляхи реалізації і максимально розкриє об'єкт.

Онлайн прорахунок