IT-Rating: Рейтинг найкращих веб-студій України 2022 року

24 тра 2023
381 перегляд
5/ 5  (1)
IT-Rating: Рейтинг найкращих веб-студій України 2022 року

Щорічно незалежний ресурс IT-RATING UA публікує рейтинг веб-студій України 2022, які стали найуспішнішими та найзатребуванішими. Ми пишаємося, що вже третій рік поспіль наша IT-компанія MEGASITE входить до десятки найкращих IT-компаній країни.

MEGASITE в IT-rating 2022

За підсумками 2022 року наша команда посіла провідні місця відразу в декількох рейтингах:

MEGASITE: 1 місце в рейтингу IT-компаній України за 2022 рік

Даний рейтинг веб-студій України 2022 року складаються на основі кількості актуальних успішних кейсів, великого портфоліо, нагород і відгуків вдячних клієнтів. Знаючи, наскільки в Україні багато сильних і перспективних компаній-розробників, ми ще сильніше пишаємося тим, що завдяки своїй наполегливій роботі перебуваємо на перших рядках таких престижних списків, як рейтинг веб-студій 2022.

Ці досягнення MEGASITE стали можливими завдяки грамотному управлінню компанією, вивіреної стратегії розвитку і професійній команді з великими компетенціями і бажанням постійно розвиватися.

Рейтинг веб-студій, в який МЕГАСАЙТ потрапляє з року в рік - це не мета, а всього лише яскравий доказ того, що ми глибоко розуміємо потреби клієнтів і добре виконуємо свою роботу.

MEGASITE: 3 місце в рейтингу веб-студій України за 2022 рік

MEGASITE - що ми пропонуємо

Наша веб-студія вже понад 12 років вирішує IT-завдання своїх клієнтів і перебуває в постійному процесі підвищення своїх компетенцій. У нашій команді працюють виключно дипломовані фахівці, за плечима кожного з яких десятки успішних кейсів.

Наші основні напрямки послуг:

  • створення сайтів - розробка сучасних, функціональних і стильних сайтів для успішного просування бізнесу online;
  • створення інтернет-магазинів - зручні майданчики для e-commerce з усім необхідним функціоналом, щоб ви змогли продавати свої товари ще простіше і швидше;
  • розробка Landing Page - яскраві лендінги, що запам'ятовуються, які приносять високу конверсію і прибуток;
  • корпоративні сайти - сайти, які детально розповідають про вашу компанію, товари і послуги, маючи при цьому розширені можливості та функціонал;
  • просування сайтів - ми не тільки створюємо сайти, а й займаємося їх просуванням на найвищі позиції в пошуковій видачі.

Команда MEGASITE працює з різними нішами бізнесу, від корпоративних сайтів для будівельних компаній до інтернет-магазинів автомобільних товарів. Ми уважно вивчаємо специфіку бізнесу кожного клієнта, розбираємося в завданні і пропонуємо найкращі рішення.

Якщо ви саме в пошуках "тієї самої" веб-студії в Україні, запрошуємо вас на безкоштовну консультацію. Наша команда, офіси якої розташовані в Києві, Бургасі та Варшаві, докладе всіх зусиль, щоб знайти для вас IT-рішення, яке відповідатиме всім запитам і поставленим цілям (строки, ціни, функціонал тощо).

Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
error
Страница
Або залиште заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш E-mail
error
Онлайн прорахунок