Мегасайту 13 років

31 тра 2023
371 перегляд
5.00/ 5  (1)
Мегасайту 13 років

Друзі всім привіт. Сьогодні у нас свято, ми відзначаємо 13 річницю створення нашої компанії. 13 довгих років наповнених різними подіями, звершеннями та досягненнями, випробуваннями та іспитами. 2022 рік постав перед нами дуже важким випробуванням, як для людей які працюють в ІТ сфері так і як для звичайних українців. За цей дійсно складний рік війни, наша компанія набула великих змін.

У лютому війна застала нас у рідному Херсоні. Перший тиждень був шоковий, ми трохи випали зі строю, але буквально тільки на 5 днів. Далі було прийнято рішення, яке ми вже  приймали під час Ковіду 2019, краще хоч щось робити ніж бездіяти. Ми почали комунікувати з нашими існуючими клієнтами, але 90% проектів, які були у нас в роботі були поставлені на паузу. Ми почали шукати нових клієнтів різними каналами з максимальним зусиллям, але це було нелегко.

Приблизно місяць ми працювали з Херсону віддалено, а вже потім почався самостійний релокейт команди. Як всі мабуть знають зелених коридорів не було, всі виїжджали на свій страх і ризик. Виїжджали хто як міг - хтось власним авто, хтось перевізниками, хтось гуртувався маленькими групами. Деякі члени команди виїхали до різних куточків України, деякі до Європи. Потім почались проблеми з електроенергією та інтернетом, що дуже заважало нашій роботі, тому як деякі члени команди, які були на окупованій території випадали на тижні з роботи.

Один співробітник з нашої команди, залишився у самому Херсоні, і працював звідти аж до самого звільнення міста, а вже потім він переїхав до Києва евакуаційним потягом. 

В цей період, деякі члени команди, по тій чи іншій причині залишали колектив, що також вносило свої корективи в роботу компанії. Це також змушувало нас змінитися в кращу сторону, знаходити нестандартні рішення в певних ситуаціях та знаходити нових членів нашої дрім-тім. 

Ми почали шукати нові канали залучення клієнтів. В першу чергу ми зробили акцент, на українців які мають власний бізнес за кордоном, але це теж було не просто. Перепрофілюватись на новий ринок, була задача номер один, тому що ми розуміли,  що необхідно зберегти компанію, колектив та продовжувати свою діяльність, а для цього необхідні нові проекти. Також, ми почали шукати і використовувати нові маркетингові інструменти для популяризації компанії, бо був складений план по виходу на західний ринок. Нові ринки диктують свої умови, інша ментальність людей, інші правила та закони ведення бізнесу. 

Йшов час, і наші зусилля потроху почали приносити свої плоди, з'являлись нові клієнти, ми набирали нових членів команди, які допомагають розвиватись нашій компанії, ми збільшували свою присутність на нових ринках. 

На сьогодні, ми розширюємось, відкрили офіс у Європі, налагоджуємо стосунки з західними колегами. Наша компанія розробила план розвитку, який включає в себе опанування нових технологій веб-розробки, надання нових послуг з маркетингу та розробку мобільних застосункуів. На цьому ми не плануємо зупинятись, плани як завжди грандіозні та ще багато всього попереду. 

Дуже велика подяка нашим клієнтам, які були весь цей період з нами, за те що довірились нам розробку своїх проектів. Завдяки їм, ми продовжували працювати в цьому році та досягли нових успіхів у розвитку!
Також, велика подяка нашій команді, за те що роблять такі круті проекти та створюють дійсно потрібні інструменти для бізнесу! Команда - це найважливіша складова будь якого успіху і наша команда є підтвердженням цього.

Далі буде більше!)

 

Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
error
Страница
Або залиште заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш E-mail
error
Онлайн прорахунок