Унікальний дизайн або шаблонне рішення

13 жов 2022
582 переглядів
5/ 5  (1)
Унікальний дизайн або шаблонне рішення

Універсального рецепту успіху для інтернет-сайту не існує — є достатньо прикладів, коли шаблонний дизайн сайту був цілком ефективним, і коли великі грошові вкладення на розробку не дали серйозного результату. Вирішувати питання вибору дизайну сайту потрібно з погляду аналізу його цілей, необхідного функціоналу, а також виділеного бюджету на створення та підтримку.

У разі невдалого вибору є вилка - серйозне збільшення витрат на переробку сайту в майбутньому або даремно витрачені кошти. Саме з цієї причини замовнику корисно вникнути в питання: унікальний дизайн або шаблонне рішення, і чим вони відрізняються між собою.

Ключові плюси та мінуси шаблонного дизайну

Під шаблоном прийнято розуміти вже існуюче рішення, яке можна використовувати без попередньої підготовки. Контент такий ресурс наповнюється практично відразу. Шаблонний дизайн далеко не завжди можна отримати безкоштовно, але найчастіше ніяких спеціальних бюджетів не потрібно. Переваги такого підходу виглядають так:

  • можливість створити web-site із мінімальними вкладеннями коштів. Це важливий нюанс, тому що замовники без необхідного бюджету не можуть укласти договір з фахівцями, профіль якого є розробка сайтів;
  • оперативність. З моменту народження ідеї сайту до його запуску триває кілька тижнів, хоча все залежить від масштабу проекту;
  • можливість використовувати вже перевірені та популярні рішення;
  • шаблонний дизайн сайту можна швидко скоригувати та унікалізовані.

Проблем шаблонних сайтів більше ніж плюсів. Схожих порталів в інтернеті є дуже багато. Шаблонні проекти погано просуваються в пошукових системах. Безкоштовні шаблони повністю не редагуються, ні про який просунутий функціон говорити не доводиться.

Унікальний дизайн або шаблонне рішення: що краще вибрати

Ключові плюси та мінуси унікального дизайну

Тут мається на увазі створення сайту з чистого аркуша з огляду на докладні вимоги замовника, стратегію подальшого розвитку та підтримки порталу на основі виділеного бюджету. Цим займаються фахівці, які розуміють, як відбувається створення веб-сайтів.

Плюси виглядають так:

  • індивідуальність, унікальність, ексклюзивність. Можливість отримати сайт із необхідним стилем та функціоналом. Замовник може контролювати процес виконання, давати свої правки чи ідеї;
  • покращене просування. Пошуковики вважають за краще просувати ті ресурси, які мають унікальний дизайн сайту;
  • залучення великої кількості фахівців у процес. Наприклад, наша веб студія у Києві має у штаті ілюстраторів, проектувальників, SEO-фахівців.

Головних проблем тут дві — результат швидко одержати неможливо, і на розробку потрібні гроші. Щоб зрозуміти, що краще, виконавець створює відразу кілька можливих варіантів макета, приймає коригування від замовника, проводить тести та інше.

Вибираючи між унікальним дизайном або шаблонним рішенням, слід дивитися початкові умови. Якщо бюджет обмежений, потрібен швидкий і простий результат, а до сайту не висуваються спеціальні вимоги, то підійдуть шаблони. Якщо ж хочеться, щоб сайт відрізнявся фірмовим стилем, вирішував специфічні завдання, якщо потрібно, щоб він просувався тільки в регіоні Україна або мав інші особливі параметри, то вибирається унікальний дизайн. Хоча що вибрати в конкретній ситуації - унікальний дизайн або шаблонне рішення, точно сказати може тільки фахівець, виходячи з цілей вашого проекту.

Залишились питання? Заповнюй форму, та отримай всі відповіді на безкоштовній консультації. Не ігноруй можливість підвищити свій профіт.

Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
error
Страница
Або залиште заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш E-mail
error
Онлайн прорахунок