Редизайн сайту

16 жов 2020
1821 перегляд
5/ 5  (1)
Редизайн сайту

Дизайн сайту для підприємства, що стрімко розвивається, обов'язково повинен бути однаковим зі зростанням компанії. Через кілька місяців розроблене оформлення може бути актуальним. У такому разі виникає необхідність оновлення – редизайн. MEGASITE займає ТОП10 у рейтингу веб-студій України. Її фахівці виконують роботу швидко та якісно.

Що таке редизайн сайту

Вам цікаво, що таке редизайн? Все досить просто. Ця операція є не тільки зміною зовнішнього вигляду, але й оновленням, пов'язаним із самою структурою веб-сайту (модернізація). Вона має максимально відповідати вимогам цільової аудиторії. При цьому вони будуть ідентичними до потреб компанії.

Виконувати редизайн необхідно регулярно. Так ви зможете показати користувачам, що ваша організація розвивається, завжди слідує новинкам моди. Це дозволяє:

 1. посилити довіру до компанії;
 2. сформувати позитивний імідж;
 3. збільшити зростання інтересу до сайту нових відвідувачів.

Якось побачивши, які позитивні зміни приносить подібне оновлення, питань про те, навіщо міняти дизайн сайту вже ніколи не виникне.

Що входить до редизайну

На основі поставлених завдань, які висуває замовник, модернізація може містити:

 1. Редизайн логотипу – використовується у тому випадку, коли сайт застарів. Таке можливе за зміни напряму діяльності установи, злиття чи поглинання організації.
 2. Оновлення колірних відтінків, шрифту, стилістики – можливо, потрібно змінити дизайн на більш сучасний або той, який буде схожим на логотип.
 3. Додавання/зміна контенту – видалення контенту, який став неактуальним, забезпечення умов скорочення часу завантаження сторінок. Це, своєю чергою, позитивно позначається взаємодії з пошуковими системами.
 4. Впровадження анімованих компонентів – під час створення сайту такі компоненти дозволяють не лише залучити клієнтів. З їх допомогою можна покращити конверсію.
 5. Проробка HTML-коду – подібні операції позитивно відбиваються на пошуковому просуванні.
 6. Оптимізація юзабіліті – передбачає розробку простого, але комфортного меню, зрозумілої навігації на веб-сайті, фільтрів для пошуку інформації.

Редизайн сайту

Коли варто виконати редизайн

Редизайн варто провести у кількох випадках:

 1. використовується шаблонний дизайн;
 2. сайт виконано на конструкторі;
 3. постійні технічні помилки;
 4. відсутність відповідності сайту із вимогами відвідувачів;
 5. низький рівень привабливості веб-сайту;
 6. дизайн сайту застарілий.

У всіх вищеперелічених випадках необхідне втручання висококваліфікованого спеціаліста. Переваги редизайну сайту настільки очевидні, що зайвий раз говорити про них не варто. Один раз спробувавши і побачивши результат, ви гарантовано оновлюватимете веб-сайт регулярно.

Етапи редизайну

Цей процес досить непростий. Він вимагає покрокового виконання максимально ефективного результату. Першим етапом є визначення технічного завдання на дизайн сайту. Фахівці становлять мету розробки, цільову аудиторію, мету відвідування.

Другий етап – аналіз стану сайту. Майстри вивчають кожну складову веб-сайту. Після цього приступають до складання плану модифікації. Ретельно продумавши кожну зміну, фахівці розробляють редизайн та реалізовують його.

Після завершення роботи оновлення тестуються. Потрібно перевірити, як відкривається сайт у різних браузерах, на різних моніторах. Також проводитиметься юзабіліті-тестування, що дозволяє покращити web-сайт.

Якщо ви не знаєте, з чого розпочати редизайн сайту, зверніться до фахівців.

Різноманітність варіантів

Виділяють такі види редизайну, як:

 1. Візуальний. Цей вид складається із змін кольорового оформлення, зображень, анімації. Дизайн практично не змінюється. Але на вигляд він набагато свіжіший і привабливіший. Таке оновлення сприяє підвищенню конверсії. Щоправда, в окремих випадках результат роботи можна не побачити. Це можливо тоді, коли оновлений дизайн подобається відвідувачам менше, ніж попередній. Тому будьте особливо уважними. Перед виконанням модернізації обов'язково оцініть ситуацію.
 2. Функціональний. Створення сайту в Україні цього типу передбачає глибоке оновлення. Воно передбачає оновлення розділу товару, послуг, меню, фільтрів для пошуку тощо. Потреба у виконанні функціональної модернізації веб-сайту виникає тоді, коли ресурс стає неефективним, нецікавим клієнтам. Адже на першому місці завжди зручність та комфорт відвідувачів. Якщо обсяг даних постійно збільшувати, а оптимізацію юзабіліті не виконувати, це може спричинити занепад бізнесу. Тому із редизайном не варто відтягувати.
 3. Технічний. Часто розробка сайтів зачіпає написання програмного коду. При оновленні зусилля виконавця спрямовано оптимізацію коду, зменшення тривалості завантаження сторінок. Все це впливає на позиції сайту у пошуковій видачі.
 4. Глибокий редизайн. Стосується кожного візуального елемента, функціоналу, кодового компонента.

Тренди в дизайні сайтів 2020

Нові тренди в веб-дизайні насамперед торкнулися мобільних гаджетів. Щодня все більше людей переглядають різні сайти з телефону. Це призвело до потреби адаптації сайтів до мобільних пристроїв, що не могло не позначитися на трендах 2020 року.

Крім того, у дизайні сайтів 2020 популярні:

 1. сторітлінг;
 2. білий простір;
 3. чуйність логотипів;
 4. студійні мінімалістичні фотографії;
 5. яскраві кольори;
 6. нестандартне розташування блоків;
 7. повноекранне відео;
 8. геометричні форми.

Найкраща веб-студія MEGASITE пропонує проекти, виконані відповідно до трендів року. Фахівці працюють спільно із замовниками для отримання максимального результату.

Ціновий аспект

Вартість дизайну сайту залежить від:

 1. обсягу роботи;
 2. термінів здавання;
 3. додаткові вимоги замовника.

Зверніться до менеджера веб-студії у Києві для отримання більш детальної інформації. Контакти зв'язку вказані на сайті компанії. Вибирайте найкращих.

Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
error
Страница
Або залиште заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш E-mail
error
Онлайн прорахунок