Ідеальний дизайн Вашого сайту

07 лип 2020
1497 переглядів
5/ 5  (1)
Ідеальний дизайн Вашого сайту

Як створити/вибрати дизайн інтернет-магазину

З кожним днем ​​все більше підприємців починає пропонувати свої послуги на просторах інтернету. Але цьому передує тривала та ретельна розробка інтернет-магазину, корпоративного сайту або Landing Page. Тільки висококваліфікований підхід до цього завдання призведе до позитивних результатів. Якщо ви не знаєте, як створити дизайн інтернет-магазину, звертайтеся до спеціалістів веб-студії MEGASITE.

Основні правила створення дизайну інтернет-магазину

Існує кілька правил, які потрібно виконувати під час розробки інтернет-магазину:

 1. Зручність відвідувача – для цього необхідно ретельно продумати структуру сторінки: зрозуміле меню, швидкий пошук, помітний кошик, елементарна навігація. В іншому випадку відвідувач не затримається на вашому сайті надовго.
 2. Краса та строгість – тільки сучасні та стильні сайти варті уваги. Дизайн інтернет-магазину, що продає, має багато повітря, до трьох кольорів, простий шрифт, зручну друкарню.
 3. Фірмовий стиль – це обов'язкова умова. Адже сторінка має відрізнятись від конкурентів. Тільки так її запам'ятають відвідувачі та зможуть знайти вашу організацію за потреби. Фірмовий стиль передбачає наявність товарного знака, логотипу, слогану, використання оригінальних шрифтів, кольорів.
 4. Професійні фото – бажано, щоби знімки надали виробники конкретного товару. Але тільки одразу уточнюйте, що вони мають бути якісними. Зображення мають бути «живими», повністю розкривати суть та переваги товару.
 5. Візуалізація – не варто заповнювати сайт лише текстовим контентом. Рекомендовано використовувати картинки, іконки, які можуть надіслати все, що ви хочете донести до відвідувача. Оцініть готовий дизайн.
 6. Цікаві фішки можна використовувати анімацію, 3-D зображення, тіні. Вони допоможуть вам «оживити» веб-сторінку.

Створення дизайну сайту

Етапи створення дизайну для сайту

Перед тим, як розпочати роботу зі створення інтернет-магазину, необхідно чітко подати результат. Фахівці виділяють кілька кроків під час роботи з дизайном web-сайтів:

 • аналіз основних смислів;
 • вивчення конкурентів;
 • підбір прийнятних варіантів;
 • складання текстового прототипу;
 • замальовка майбутнього інтерфейсу;
 • перенесення інформації до спеціальної програми з прототипування;
 • анімація прототипу;
 • безпосереднє створення дизайну.

Як створити ідеальні пропорції

У пошуках відповідей на питання, як створити дизайн інтернет-магазину, подбайте про ідеальні пропорції та красиве зображення. У цьому допоможуть два правила: золотого перетину та третього.

При побудові блоків на веб-сайті, виборі ілюстрацій, поєднанні текстового контенту з фотографіями потрібно використовувати перше правило. Воно говорить, що пропорції предмета і картинки дорівнюють 3/2, 5/3.

Щодо правила третин, будь-яку сторінку потрібно розділити на три рівні частини. Потім варто відзначити точки перетину ліній. Саме тут потрібно розмістити найважливішу інформацію.

Види дизайну

Якщо ви не знаєте, як вибрати дизайн інтернет-магазину, рекомендовано для початку ознайомитись з його видами та характеристиками:

 1. Шаблонний – це стандартний і недорогий вид дизайну. Він уже налаштований під усі типи пристроїв. Змінювати можна кнопки навігації, фон, розташування меню.
 2. Індивідуальний із нуля – передбачає розробку унікального дизайну. Такого не буде ні в кого. Сучасний дизайн інтернет-магазину буде розроблено з урахуванням усіх потреб та особливостей бізнесу. Така сторінка буде максимально конкурентоспроможною.
 3. Індивідуальний, але на основі шаблону використовується готове рішення для розробки веб-сторінки. Потім промальовуються важливі моменти, підбирається стиль. У результаті виходить компромісне рішення. І недороге.

Який найкращий дизайн, сказати важко. Все залежить від завдань, що стоять перед замовником.

Розробка дизайну сайту

Елементи дизайну

Дизайн сучасного інтернет-магазину передбачає наявність певних елементів:

 • галерея;
 • ефект паралакс-скроллінга;
 • відеоролик;
 • анімація;
 • оригінальний заголовок;
 • якісні фотографії.

Створюємо якісний та оригінальний дизайн

Якщо ви не знаєте, як зробити дизайн інтернет-магазині, фахівці веб-студії Megasite готові допомогти вам у цьому. У штаті працюють висококваліфіковані дизайнери, програмісти, верстальники. Вони мають великий досвід роботи, тому виконують її швидко та грамотно.

Кожен етап співпраці передбачає консультації із клієнтом, затвердження макетів.

Щоб замовити дизайн для інтернет-магазину в Megasite, залишайте заявку на сайті (24 години на добу) або за телефоном (згідно з робочим графіком організації). Щоб отримати консультації, зв'яжіться зі спеціалістами магазину. Контакти розміщено на сайті.

Забезпечте успіх та процвітання своєї справи. Звертайтеся до MEGASITE.

Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
error
Страница
Або залиште заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш E-mail
error
Онлайн прорахунок