Тренди у веб-дизайні у 2023 році

28 лис 2022
1800 переглядів
5.00/ 5  (2)
Тренди у веб-дизайні у 2023 році

Існують тренди веб-дизайну, які варто взяти на озброєння розробникам сайтів у 2023 році. Від якості дизайну залежить не тільки враження про сайт, а й про бренд компанії. Наша веб-студія в Києві пропонує найсучасніші рішення для різних сфер бізнесу.

ТОП трендів веб-дизайну 2023 року

У величезному і насиченому онлайн-світі креативний веб-дизайн - це не просто приємне доповнення сайту. Вони формують позитивне ставлення відвідувачів і потенційних покупців. Використовуючи основні тренди веб-дизайну, ймовірність успіху онлайн-платформи помітно збільшується. Ми зібрали основні тренди, які будуть популярні у 2023 році. Якщо вас цікавить розробка сайтів, зверніться до нашої компанії. Ми створимо веб-ресурс із дизайном, що відповідає сучасним трендам.

Швидкість завантаження

Швидкість завантаження сторінки - це один із трендів веб-дизайну 2023 року, який ніколи не втрачає популярності. Для відвідувачів і пошукових систем важливо, щоб сторінки завантажувалися якомога швидше. Тому веб-ресурси, які працюють в Україні та інших країнах, не повинні мати великих зображень, великовагового коду та інших елементів, що "обтяжують".

Ілюстрації

Раніше в тренді були фотографії команди бренду на головній сторінці сайту. Але 2023 року тенденція змінилася - замість фото багато компаній почали розміщувати ілюстрації в колірній гамі бренду.

Ілюстрації в дизайні сайту

Анімація

До списку основних трендів у веб-дизайні 2023 року входить анімація. GIF-файли використовують не тільки в контенті, а й на головній сторінці, а також для заклику до дії.

Бруталізм

Багато компаній прагнуть сформувати брутальний імідж. Це утилітарний дизайнерський тренд, який виражається в недбалій обробці краю, грубих матеріалах і приглушених колірних палітрах.

Брутальний імідж у дизайні сайту

Дофамінові кольори

Яскраві кольори пожвавлюють сайт, зроблять його помітним і модним. Дофамінові кольори мають веселий вигляд, привертають увагу дітей, підлітків. Та й дорослим цей стиль подобається не менше завдяки його сміливості та оригінальному підходу.

Дофамінові кольори в дизайні сайту

Віртуальна і доповнена реальності

Віртуальна і доповнена реальність не може бути універсальним рішенням, але у нього є безліч можливостей для бізнесу.

Віртуальна і доповнена реальність у дизайні сайту

Інклюзивний дизайн

Сучасні тренди у веб-дизайні включають інклюзивність, це дає змогу різним людям з однаковим комфортом використовувати інтернет-майданчик.

Інклюзивний дизайн під час створення сайту

Креативна типографіка

На зміну "вилизаній" типографіці приходять сміливі шрифти, які виділяються і легко читаються.

Креативна типографіка в дизайні сайту

Ретро-стиль

Ретро-стиль ніколи не виходить із моди. У 2023 році особливо актуальною буде естетика 90-х і 00-х.

Ретро стиль у дизайні сайту

3D-дизайн

Сьогодні елементи 3D доступні кожному. Інтерактивні об'ємні елементи покращують візуалізацію і привертають увагу.

3D елементи в дизайні сайту

Паралаксна і горизонтальна прокрутка

Прокручування може бути художнім, що включає в себе анімацію. Можуть бути задіяні додаткові дисплеї. Цей прийом використовується для сайтів з більш ніж однією сторінкою.

Прокрутка в дизайні сайту

Скляні текстури

Цей дизайнерський прийом також виявився популярним у 2023 році. Його активно використовують при створенні сайтів різних напрямків бізнесу.

Скляні елементи в дизайні сайту

Градієнт

Градієнти тепер стали популярними серед креативників під час пошуку натхнення.

Градієнт у дизайні сайту

Темний фон

Темний фон дає змогу створити контраст для світлих елементів. Виглядає таке рішення цікаво, що входить до списку популярних трендів.

Темний фон у дизайні сайту

Мінімалізм і порожній простір

Мінімалізм і велика кількість вільного простору - модний тренд. Це забезпечує простір, легкість і створює цікавий ефект.

Мінімалізм у дизайні сайту

Якщо вас зацікавило створення сайтів в Україні з креативним і сучасним дизайном, зверніться в нашу компанію Megasite. Отримайте безкоштовну консультацію, заповнивши заявку на нашому сайті.

Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
error
Страница
Або залиште заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш E-mail
error
Онлайн прорахунок