Сайти з анімацією: новий тренд у розробці сайтів

30 вер 2022
734 переглядів
5.00/ 5  (1)
Сайти з анімацією: новий тренд у розробці сайтів

Розробка сайту з анімацією

Розробка сайту з анімацією – чудова ідея, якщо ви хочете справити враження на відвідувачів. Анімації в HTML і CSS стають все більш популярним рішенням при створенні веб-сайтів.

Анімовані елементи, незважаючи на їхню потенційну візуальну привабливість, вимагають надзвичайно ретельного аналізу. Правильно сплановані, вони можуть значно підвищити рівень конверсії та покращити взаємодію з користувачем. Наша компанія MegaSite знає, як зробити сайт візуально привабливішим.

Якщо анімація створюється в модулях і формах тільки з метою «зробити красивіше», вона відволікає користувача від найважливішого — контенту та мети, через яку він відвідав ресурс. Саме тому створення анімації для сайту варто довірити професіоналам, які мають великий досвід та грамотно підходять до реалізації проекту.

Які анімовані елементи найпоширеніші

За видами анімацію можна розділити на три умовні групи - анімовані об'єкти, анімовані зображення та анімований текст.

Найбільш поширені такі елементи:

  • слайдер - найчастіше зустрічається на головній сторінці в інтернет-магазинах та на сайтах із зображеннями. Це дозволяє наочно відображати актуальну рекламну кампанію, конкретні продукти, які ви особливо хочете продати, або виділити певну частину пропозиції. З технічної точки зору слайдер є набір графічних матеріалів, які по черзі змінюються;
  • прокручування — якщо відвідувачеві цікаво переміщатися сторінкою, він залишиться тут довше. Це один із елементів інтелектуального дизайну, що дозволяє створити зв'язок з користувачем;
  • анімований банер — найчастіше цей елемент пов'язаний із рекламою, яку можна знайти в оголошеннях Google або партнерських мережах;
  • анімація зображень — це один із найзвичніших і найпоширеніших анімованих елементів. Він використовується на сторінках, де є галереї, картки товарів;
  • акордеон (таби) - випадають заголовки, що розгортаються. Кожен елемент може бути розгорнутий, щоб користувач отримав інформацію з розділу, що цікавить.

Створення сайту із перерахованими анімаціями пропонує компанія MegaSite. Спеціалізація нашої команди - створення та розробка сайтів, а також їх просування. Ми знаємо, як зробити якісну анімацію для веб-ресурсу, щоб він був яскравішим і незабутнім.

Розробка сайтів з анімацією у Києві, Україні

Чому анімація на сайті – це не завжди добре

Слайдери, каруселі, що складаються з фотографій та анімаційних фільмів - це лише деякі з багатьох елементів, які сьогодні можна з успіхом застосовувати. З їхньою допомогою ми можемо правильно відобразити пропозицію, привернути увагу користувачів та зрозуміло пояснити навіть найскладніші послуги. Однак якщо ми хочемо, щоб анімація на веб-сайті відповідала своїм цілям, ми повинні ретельно спланувати її, щоб вона не відволікала користувачів.

Принципи веб-юзабіліті включають важливість того, щоб користувальницький досвід при взаємодії ставився на перше місце. Людина, яка зайшла на ваш сайт, повинна якнайшвидше дістатися до потрібної їй інформації та вчинити бажану дію. Кожен елемент, який якимось чином подовжить його шлях або утруднить досягнення мети, може суттєво знизити конверсію. Невміло реалізована анімація призводить до тривалого завантаження та дезорієнтації користувача.

Створення сайтів з анімацією від MegaSite

Вас цікавить розробка сайту з анімацією, але ви не знаєте з чого почати?

Професійне створення сайту з анімацією блоків виконають спеціалісти студії MegaSite. Анімація для сайту на основі CSS - одне з найпопулярніших рішень, яке також досить просте у розробці.

Дуже важливо, щоб створення сайтів з анімацією було виконано з адаптацією для різних типів роздільної здатності та пропорцій екрану. У цьому вам допоможуть фахівці веб-студії MegaSite. Ми працюємо з клієнтами з усієї України.

Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
error
Страница
Або залиште заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш E-mail
error
Онлайн прорахунок