Що таке Laravel? Розробка сайтів на Ларавел

03 жов 2022
664 переглядів
5/ 5  (1)
Що таке Laravel? Розробка сайтів на Ларавел

Що таке Laravel, і чому це відмінне рішення для розробки

Laravel - PHP-фреймворк, який використовується для створення сайтів будь-якої складності. Це програмна платформа з відкритим вихідним кодом, що скорочує час розробки і є одним з найбезпечніших фреймворків у світі. Розробка сайтів на Laravel дуже популярна і таку послугу пропонує наша веб-студія MegaSite. Що потрібно знати про цю технологію і для чого потрібна розробка на Laravel?

Ларавел завоював свою популярність не випадково — він заслужив на свою репутацію кількома важливими функціями, завдяки яким створення сайтів стає набагато простіше. Фреймворк використовує інтерфейс командного рядка Artisan, який прискорює процес розробки додатків і дозволяє генерувати команди, що найчастіше використовуються, одним рядком. Крім того, у фреймворк вбудована система аутентифікації, завдяки якій Laravel однією командою створить функції, що найчастіше використовуються (такі, наприклад, як сторінки входу або скидання пароля).

Для чого найкраще підходить розробка на Ларавел

Розробка сайтів на Ларавел підходить, якщо потрібні невеликі проекти, що швидко реалізуються. Однак цей фреймворк також дозволяє створювати великі програми з високим показником безпеки.

Розробка на laravel – це універсальне рішення для різних проектів. Вона дозволяє використовувати перевірені рішення, створені для проектів різних напрямків. Це не заважає вам створювати власні рішення з нуля, але, безумовно, заощаджує час, якщо терміни розробки сайту є одним з найважливіших питань у проекті.

Якщо ви використовуєте цей фреймворк, вам легко розробити платформу практично для будь-якого проекту. Розробка на laravel відмінно підходить наступних проектів:

  • корпоративні ресурси;
  • маркетплейс;
  • веб-сайти з гнучкою структурою;
  • електронна комерція;
  • мобільні додатки.

Існує безліч проектів, для яких підходить представлений фреймворк.

Розробка сайтів на Laravel

У чому перевага сайтів, які розроблені на Ларавел

  1. Цей фреймворк дозволяє персоналізувати програму. Ви можете легко інтегрувати додаткові рішення, наприклад, платежі, автоматизацію безпеки клієнтів і т.д.
  2. Ларавел оснащений системами захисту від XSS, SQL та CSRF-атак, тож можливість створення запитів на доступ третіми особами скорочується. Безпека фреймворку також забезпечується надійним пакетом шифрування, що відповідає останнім вимогам до безпечної.

На ринку можна знайти безліч досвідчених фахівців, які працюють з Laravel. Тому проекти, реалізовані з використанням описаного фреймворку, старітимуть повільніше, тим більше, що кожне оновлення привносить у Laravel нові можливості. Варто розглянути, бажано за участю фахівців у цій галузі, всі можливості Ларвел та переваги, які він принесе вашій компанії, також з урахуванням індивідуальних уподобань. Адже не дарма цей фреймворк отримав таку підтримку з боку багатьох програмістів, тому варто знати, що ви можете отримати від нього.

Сайт на Laravel від MegaSite

Вам потрібен потужний та сучасний інтернет-магазин чи інший веб-проект, але ви не знаєте, з чого розпочати розробку сайту на Laravel?

Якщо вас цікавить створення сайтів на Laravel, запрошуємо вас звернутися до нашої компанії. Наші фахівці розкажуть, що це та які переваги має розробка на Laravel, покроково розпишуть план розробки на Laravel та виконають реалізацію проекту.

Ми знаходимося у Києві, але працюємо з клієнтами з усієї України. У процесі роботи чітко дотримуємося термінів і бюджету. Не просто створюємо сайти, а допомагаємо наводити клієнтів у ваш бізнес.

Наша гордість - це велика кількість виконаних проектів, які вже багато років служать для процвітання компаній наших клієнтів.

Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
error
Страница
Або залиште заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш E-mail
error
Онлайн прорахунок