Розробка інтернет-магазину на WordPress

29 лис 2022
473 переглядів
5/ 5  (1)
Розробка інтернет-магазину на WordPress

Розробка інтернет-магазину на WordPress гарантує, що потрібний результат буде досягнуто швидко, а ефективність ресурсу буде максимальною. Це надійна платформа, що дає змогу створити функціональну, привабливу онлайн-вітрину. Інтернет-магазин на WP працює чітко і без збоїв, за умови, що роботу з його створення було довірено професіоналам. Наша веб-студія MegaSite не тільки створить e-commerce платформу, а й розробить ефективний інструмент для бізнесу.

Чому вибирають WordPress

Наша веб-студія в Києві часто створює віртуальні торгові майданчики саме на WordPress. Ця CMS чудово підійде для онлайн-ресурсу, який містить багато типових сторінок. Ця платформа дає змогу швидко налаштовувати товарні позиції та додавати контент. Інтерфейс простий, що робить ВордПрес зручним для користувача.

Створення інтернет-магазину на ВордПрес відрізняється масою переваг. Платформа дає змогу використовувати безліч плагінів - це додаткові інструменти, які розширюють можливості системи. Для інтернет-магазину часто використовують такі плагіни:

 • Woocommerce;
 • WP e-Commerce;
 • WP Shop.

За допомогою додаткових інструментів набагато простіше створити інтернет-магазин на WordPress з нуля, налаштувати його і згодом вносити потрібні зміни. На цій платформі швидкість вивантаження сторінок прискорюється, можна створювати опитування, додавати форуми, інший контент. Якщо вас цікавить розробка сайтів в Україні, зверніться в нашу компанію. Ми маємо великий досвід зі створення інтернет-магазинів на WP.

Розробка інтернет-магазину на WordPress

Переваги інтернет-магазину на WordPress

ВордПрес часто використовується в Україні для створення інтернет-магазинів. Це пояснюється низкою переваг цієї платформи. Її основні позитивні якості такі:

 • CMS безкоштовна, тому можна використовувати всі можливості без додаткових витрат. Є теми, плагіни, які потрібно купувати, але це не обов'язково;
 • код відкритого типу - це дає змогу подивитися код сторінки, а також за потреби його відредагувати;
 • простий інтерфейс, структура логічна, що спрощує користування CMS. Розібратися в ній не складно. Навіть без уміння програмувати людина зможе керувати готовим інтернет-магазином;
 • великий вибір тем і плагінів. Це дає змогу створити оригінальний, не схожий на інші інтернет-магазин на ВордПресі. Плагіни розширюють функціональність відповідно до потреб замовника;
 • сайти, створені за допомогою цієї CMS, без проблем просуваються в пошуковій видачі. Якщо власник приділить достатньо уваги СЕО, з просуванням проблем не буде;
 • система постійно оновлюється. Якщо в ній з'явилися помилки, вразливості, після оновлення вони зникають.

Якщо вас цікавить створення сайтів інтернет-магазинів на платформі ВордПрес, зверніться в нашу веб-студію. Ми створимо майданчик, що продає, і підійдемо до вирішення завдання комплексно.

Створення інтернет-магазину на WordPress в Megasite

Наша команда фахівців знає не тільки як створити інтернет-магазин на ВордПрес, а й як з його допомогою залучити клієнтів у ваш бізнес. У нас працюють досвідчені професіонали з різними компетенціями. Це дозволяє нам підійти до вирішення поставлених завдань комплексно. Щоб створити ефективний інтернет-магазин, що продає, на ВордПрес, ми виконуємо такі кроки:

 • постановка завдань відповідно до бізнес-цілей замовника;
 • детальний аналіз ринку;
 • створення прототипу і дизайну;
 • розробка проекту;
 • тестування сайту;
 • оптимізація під пошукові системи;
 • підбір оптимальної маркетингової стратегії.

Наша команда не тільки створить сайт, а й проводить роботу для залучення покупців. Ми займаємося контекстною рекламою, СЕО-оптимізацією і просуванням. Це дає змогу нашим замовникам отримувати бажаний результат максимально швидко.

Ця стаття не відповіла на всі ваші запитання щодо створення сайтів на WordPress? Отримайте безкоштовну консультацію щодо вашого проєкту. Для цього залиште заявку у нас на сайті або поспілкуйтеся з нашим менеджером, зателефонувавши за номером +38 (095) 1000 119

Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Страница
error
Або залиште заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш E-mail
error
Онлайн прорахунок