Чому сайт не продає? Аналіз можливих причин

Павло Бойченко
Павло Бойченко
SEO-спеціаліст
20 жов 2022
591 перегляд
5.00/ 5  (1)
Чому сайт не продає? Аналіз можливих причин

Робота над інтернет-магазином не закінчується його введенням в експлуатацію. Досить частим явищем є момент, коли фахівці виконали свою роботу грамотно, але все одно виникає питання — чому сайт не продає. Тут важливо проаналізувати стан самого ресурсу, його діяльність, щоб визначити причини відсутності продажів та подальшу стратегію вирішення проблем.

Має також сенс проконсультуватися у фахівців, які розуміють, що таке створення сайтів і як зробити його, що дійсно продає. У нашій веб-студії Megasite працюють тільки професіонали в галузі розробки, які повністю проаналізують ваш веб-сайт та знайдуть рішення. Є кілька найпоширеніших причин відсутності продажів.

Чому сайт не продає і що з цим можна зробити

Погана наповненість сайту

Щоб товари хотіли придбати, інформації про них має бути якнайбільше, і це повинні бути конкретні технічні характеристики, властивості та інше. Що таке сайт, що продає? Це сайт із достовірною та актуальною інформацією. Точність має бути в усьому як у вказівці вартості з урахуванням доставки, так і умови цієї доставки. Достатньо інформації має бути і про саму компанію, її діяльність, також не слід забувати про вказівку контактних даних. Неважливо, це регіон Україна чи йдеться про міжнародний портал.

Як зробити сайт, що продає? Як мінімум, заповнити картки якісними зображеннями товару з різних ракурсів. Добре, коли використовується система оцінок та відгуків — це говорить про те, що майданчику нема чого приховувати, і навіть негативні відгуки на товар залишаються.

Відсутність адаптації під мобільні пристрої

Дизайн, який підходить для настільних ПК, на мобільних пристроях може бути з некоректною навігацією, помилками. Трафік з мобільних пристроїв суттєвий, тому потрібно додатково думати чи над створенням мобільної версії, чи над повноцінним додатком, якщо дозволяє бюджет. У відповіді на запитання «Як має виглядати сайт, що продає» є багато нюансів. Але адаптація під різні екрани та різні пристрої має бути зобов'язана. Інакше потік клієнтів буде лімітовано.

Довге завантаження сторінок

Перевантаженість сторінок призведе до того, що аудиторія йтиме на інші майданчики. У цій ситуації потрібно шукати професіоналів, які розуміють, що таке розробка сайтів і як оптимізувати готовий ресурс.

Занадто багато дій від вибору товару до оформлення замовлення

Такі моменти, як навігація сайту, його функціонал та шлях клієнта продумуються заздалегідь. Чому сайт не продає? Можливо клієнту важко зрозуміти, що потрібно натискати і він йде на web-site з більш зрозумілим та інтуїтивним інтерфейсом.

Погана якість окремих сторінок

Що потрібно знати власнику сайту? Питання велике, адже тут може йтися про перевантаженість сторінок рекламою, про велику кількість спливаючих вікон, про неписьменний опис категорій.

Невдалий чи старий дизайн

Питання, за яке має нести відповідальність дизайнер. Аналіз ресурсу від професіоналів, які розуміють, як правильно зробити сайт, що продає, відразу виявляє типові помилки, наприклад, неправильне поєднання кольорів, шрифтів, погана читаність тексту.

Неправильна робота з аудиторією

Для збільшення відвідуваності сторінки потрібно знайти відповідну аудиторію, залучити її і зробити так, щоб вона потім не йшла. Для цього використовується лінкбейтинг, реклама, що таргетує, SMM або email-маркетинг.

Навіть найпроблемніший сайт, яким давно ніхто не займався чи займався неправильно, можна перетворити на відвідуваний ресурс. Для цього лише потрібно звернутися до фахівців з досвідом у подібних питаннях, які працюють у нашій веб-студії у Києві. Наша команда точно знає, яким має бути сайт, що продає, і як оптимізувати вже працюючі проекти в інтернеті.

Залишились питання? Заповнюй форму, та отримай всі відповіді на безкоштовній консультації. Не ігноруй можливість підвищити свій профіт.

Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
error
Страница
Або залиште заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш E-mail
error
Онлайн прорахунок