Як продавати? Інтернет-магазин або сторінка в інстаграмі

Павло Бойченко
Павло Бойченко
SEO-спеціаліст
10 жов 2022
807 переглядів
5/ 5  (1)
Як продавати? Інтернет-магазин або сторінка в інстаграмі

Старт будь-якого бізнесу супроводжується великими труднощами, помилками, необхідністю у процесі виправляти всі недоліки. Особливо складно доводиться тим підприємцям, які вирішили перейти з офлайн-майданчиків у цифровий простір. Запуск бізнесу в інтернеті є трендом, ось тільки без розуміння, як продавати в інтернеті, як діє той чи інший майданчик і що впливає на збільшення продажів, успіху не досягти. Якщо говорити про бізнес із перспективою, то потрібно не тільки зрозуміти, як краще продавати в інтернеті. Важливо вивчити основні особливості конкретного майданчика. Наразі стоїть вибір між повноцінним сайтом та сторінкою в інстаграмі.

Створення інтернет-магазину: плюси та мінуси продажів через сайт

Відразу варто сказати – процес створення повноцінного інтернет-магазину займає набагато більше часу, ніж процес створення сторінки у соціальній мережі. Потрібні для цього й відповідні бюджети, оскільки розробка інтернет-магазину потребує залучення великої кількості спеціалістів. Процес включає підбір доменного імені, вибір хостингу, робота над дизайном, робота над технічною частиною, робота з товарами та їх додавання, прив'язка платіжних систем, систем CRM та інше. Це варто врахувати перед тим як продавати через інтернет.

Самостійно зробити такий сайт без необхідних знань неможливо, оскільки формат шаблонних сайтів-візиток не підходить для зазначених завдань. Створення інтернет-магазину дає замовнику такі плюси:

  • Майже повна свобода дій. Якщо у соціальних мережах багато обмежується форматом і правилами майданчика, тут є можливість зробити магазин з будь-яким масштабом, функціоналом, форматом;
  • Найбільш підходящий формат для презентації товарів, їх пошуку та купівлі. На сайті більше можливостей викладати фотографії товарів, додавати корисну інформацію, розбивати за категоріями, пошук за певними критеріями;
  • більше інструментів для автоматизації, обліку, збирання статистики. Процес торгівлі відбувається без прямої участі власника бізнесу. А зібрана інформація дозволяє зрозуміти як продавати більше через інтернет;
  • для сайту існує більше інструментів та можливостей для націлювання реклами.

Для розробки, запуску та подальшої підтримки сайту разом із просуванням потрібні певні бюджети. І це процес із відстроченим результатом. Докладніше про це можуть розповісти фахівці нашої веб студії у Києві.

Інтернет-магазин для збільшення продажів

Використання Instagram для бізнесу: плюси та мінуси підходу

З погляду тимчасових та грошових витрат, а також ресурсів загалом, вести бізнес через інстаграм простіше. Реєстрація займає буквально кілька хвилин, вона безкоштовна. Якщо є профіль з великою та активною базою передплатників, то бізнес матиме певні успіхи досить швидко. Але як продавати в інтернеті правильно та з грамотним використанням наявних ресурсів, знають не всі. Тут теж не все так просто, адже потрібно підключити до профілю бізнес-статус, правильно розставити картки товару, створювати опис, посилання, хештеги, що продає. Потрібно вміти працювати і з рекламою, що таргетує, наприклад, давати рекламу тільки на регіон Україна.

На користь такого способу вести бізнес каже:

  • швидкість запуску бізнесу з нуля; мінімальні грошові вкладення на старті;
  • мінімум технічних ресурсів – можна все робити і через телефон;
  • можливість прямої взаємодії з аудиторією, яка є лояльною.

Для великих обсягів заявок сторінки інстаграм не призначені. Саме тому бізнесу варто знаходити компанії, в портфоліо яких є розробка сайтів.

Інстаграм як інструмент для продажу в інтернеті

Ви повинні відповісти для себе як і що ви хочете продавати в інтернеті. Малому бізнесу на старті своєї діяльності з мінімальним бюджетом можна розпочати роботу через інстаграм але треба роздивлятись варіант створення власного інтернет магазину, тим більше існують бюджетні варіанти. Великому  бізнесу створення інтернет-магазину є обов'язковим, тому сайт потрібен одразу. Технічних можливостей для розвитку сайту більше, його простіше і зручніше просувати. Немає правильної відповіді на питання, де краще продавати в інтернеті, тому що тут може використовуватися успішна комбінація у вигляді повноцінного сайту та активних соціальних мереж, звідки аудиторія переходитиме на портал.

Залишились питання? Заповнюй форму, та отримай всі відповіді на безкоштовній консультації. Не ігноруй можливість підвищити свій профіт.

Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Страница
error
Або залиште заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш E-mail
error
Онлайн прорахунок