Можливості просування компанії в Google Ads

Павло Бойченко
Павло Бойченко
SEO-спеціаліст
22 лют 2023
506 переглядів
5/ 5  (1)
Можливості просування компанії в Google Ads

Просування в Google Ads - це ефективний інструмент для зростання цільового трафіку. Наша веб-студія в Києві MEGASITE пропонує послуги із запуску та підвищення ефективності вже наявної рекламної кампанії. Ми виконуємо оптимізацію реклами Google Ads недорого та ефективно.

Як працює реклама в Google Ads

Контекстні оголошення мають безліч переваг для бізнесу, але спочатку давайте розберемося, про що саме піде мова.

Google Ads - що це? Це платформа контекстної реклами, яку розробила компанія Google. AdWords дає змогу розмістити рекламні оголошення в пошуковій видачі за релевантними запитами аудиторії.

Офери демонструються у верхніх і нижніх позиціях пошукових результатів. Від звичайних оголошень вони відрізняються тільки написом "Реклама".

Важливо розуміти, як працює Google Ads. Користувач вводить запит, за яким Гугл формує список релевантних сторінок. Разом зі звичайними веб-ресурсами, що відповідають запиту, у видачі показуються і рекламні оголошення.

Ads передбачає три способи оплати, яка безпосередньо залежить від конкретної мети запуску кампанії:

 • за кліки - ви платите за кожен перехід за оголошенням;
 • за покази - оплата за кожні 1000 показів аудиторії;
 • за конверсію - оплата тільки в разі виконання користувачем потрібних дій.

Спеціалізація нашої веб-студії - розробка сайтів та їх просування. Ми виконаємо налаштування контекстної реклами швидко, якісно і недорого.

Рекламні можливості Google Ads

Новачкові може бути складно розібратися, як користуватися Google Ads і як правильно налаштувати цей інструмент, тому таку специфічну роботу краще довірити фахівцям. У нашій студії ви можете замовити контекстну рекламу, яка буде максимально ефективною для вашого бізнесу.

Правильне використання сервісу Ads відкриває такі можливості:

 • оголошення демонструється виключно гарячій аудиторії. Це люди, які самі шукають ваш товар або послугу і готові це купити;
 • відрегулювати покази можна за певними ознаками, наприклад, за місцезнаходженням користувача;
 • можна показувати текстові, банерні, товарні та відеооголошення. Це дає змогу обрати оптимальний формат надання інформації;
 • передбачена можливість контролю та оптимізації витрат на рекламу. Власник кампанії відстежує окупність своїх вкладень;
 • рекламне оголошення показується не тільки в Гугл, а й на інших партнерських сайтах контекстно-медійної мережі - на YouTube, Play Market, в ігрових додатках;
 • результат можна отримати відразу, буквально через день після запуску кампанії. Якщо налаштування контекстної реклами виконано правильно, бізнес одразу отримає позитивний результат.

Види реклами в Google Ads

Існують різні види рекламних кампаній у Гугл Ads. Вибір робиться залежно від поставлених цілей і особливостей бізнесу. Розрізняють такі види кампаній:

 • пошукова реклама - аудиторії демонструється реклама за умови збігу її запиту і семантичного ядра для вашої рекламної кампанії. Ці креативи можна умовно поділити на динамічні, текстові та з використанням номера телефону;
 • оголошення в контекстно-медійній мережі (КМС) - спрямовані на певну ЦА і допомагають сформувати попит на товар;
 • відеореклама - показується в YouTube і на сайтах-партнерах;
 • кампанія в Google Shopping - у видачі користувачеві демонструється банер з фотографією та інформацією про товар;
 • реклама мобільних застосунків - аудиторія бачить оффери мобільних застосунків у пошуковій видачі, Google Play, YouTube і в КМС.

Співробітники нашої веб-студії MEGASITE налаштують контекстну рекламу відповідно до потреб вашого бізнесу і скомбінують запуск різних типів реклами для більшої ефективності. Якщо вас цікавить створення сайтів в Україні та їх просування, приходьте до нас на безкоштовну консультацію. Ми обговоримо деталі проєкту та прорахуємо вартість і терміни запуску.

Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
error
Страница
Або залиште заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш E-mail
error
Онлайн прорахунок