Концепція розробки сайту

16 гру 2020
2450 переглядів
5.00/ 5  (1)
Концепція розробки сайту

Створення корпоративного сайту є тривалим процесом, що складається з декількох етапів, без проходження яких навряд чи вдасться зробити гідний продукт. Перш ніж замовити сайт, потрібно визначитися з цільовою аудиторією, орієнтуючись на її базові потреби, що і стане ключовим драйвером у web-стратегії.

МЕГАСАЙТ, веб-студія у Києві з більш ніж 10-річним досвідом роботи в IT-індустрії, пропонує поетапне та глибоке занурення у специфіку розвитку бізнесу, оскільки розробка концепції сайту тісно пов'язана з конкретними завданнями, про існування яких замовник може і не підозрювати.

Приступаючи до розробки концепції сайту та її втілення, використовуючи набір інструментів, що довели свою ефективність, слід визначити з основною метою створення веб-ресурсу.

Насправді мета визначає мотивацію замовника і вибір інструментів, необхідних для розробки веб-ресурсу, так як це досить трудомісткий процес, що вимагає конкретизації, деталізації і системності у виконанні поставленої мети. До речі, рекомендуємо вивчити матеріал із статті «З чого розпочати розробку сайту

Що таке концепція сайту

Розробка концепції сайту – це підготовка конкретного документа, який містить інформацію про всі ключові параметри майбутнього сайту. Найчастіше саме цей документ є найважливішим орієнтиром у роботі із замовником.

Тим не менш, концепція розробки сайту є лише нарисом, що вказує напрямок руху команди фахівців, що займаються проектуванням сайту.

На початковому етапі знайомства замовник має вже уявлення про структуру корпоративного сайту та його базові елементи, але лише загалом, тому є можливість вносити стратегічно важливі правки.

Важливо розробити ідеальний дизайн Вашого сайту – почитайте це!

Концепт майбутнього сайту

Опис майбутнього сайту

Структура корпоративного сайту відноситься до логічного розміщення всіх сторінок та елементів web-ресурсу. Розробка концепції сайту - це формування семантичного ядра ресурсу, завдяки чому і визначається його SEO просування.

Деталі в концепції сайту важливі, але не на етапі її планування, оскільки набагато важливіше приділити увагу поділу каталогу товарів на жіночу, чоловічу чи дитячу аудиторію, що є стратегічним рішенням, ніж його дизайну. Не слід відкидати важливість оцінки концепції, забезпечивши її перевірку на реальних користувачах, якщо замовник сумнівається в ефективності обраної концепції, або планує підтвердити її працездатність на реальних споживачах.

Визначення дизайну майбутнього сайту

Розробка креативної концепції сайту дозволяє визначити стиль сайту, його графічне наповнення відповідно до існуючої концепції сайту, що є рушійною силою дизайн-проекту.

На етапі складання дизайну потрібно мати максимально чітке уявлення про те, що замовник повинен отримати на виході, оскільки кінцевий результат сприяє прискореному руху до головної мети - збільшення продажів або розширення цільової аудиторії, формування правильного іміджу бренду або залучення більш лояльної таргет-груп.

Дизайн концепції сайту - що це

Розробка концепції дизайну сайту передбачає втілення в життя вимог та побажань замовника, які є основою технічного завдання. Найчастіше планування дизайну концепції сайту складається з декількох етапів, які визначають якість опрацювання продукту.

Після детального дослідження продукту або послуги компанії замовника команда веб-студії складає загальне уявлення про місце досліджуваного бренду на ринку конкуренції, коли йдеться про унікальну послугу або продукт.

Правильне позиціонування бренду та використання технологій нового покоління сприяють активному розвитку проекту. Візуальні ефекти та анімація виділятимуть проект серед корпоративних сайтів інших компаній.

Концепт дизайну сайту

Етапи дизайну концепції сайту

  1. Після збору інформації про послугу та продукт можна переходити до розробки технічного завдання з основними вимогами замовника.
  2. Створення сайтів в Україні передбачає і детальне опрацювання дизайну всіх сторінок сайту, щоб транслювати цільову аудиторію ресурсу відчуття цілісності вже готового продукту.
  3. Наступним етапом є верстка сторінок сайту, чи то інтернет-магазин, корпоративний сайт, чи Landing Page.
  4. Верстка сайту - що це і навіщо потрібна? А також програмування, у тому числі посадка на CMS, певну систему керування контентом сайту.

Прототипи сайту

Безумовно, концепція розробки веб-сайтів визначає напрямок руху, але без прототипування навряд чи можна говорити про розробку повноцінного продукту. Прототип стосується втілення ідей, пов'язаних з інтерфейсом, в реальність. Під час розробки UI/UX дизайнери займаються продумуванням деталей, які стосуються розміщення кнопок, полів та розташування важливого контенту та додаткової інформації.

Протокол використовується дизайнерами та програмістами для подальшого опрацювання клікабельних елементів проекту. Створити інтернет магазин, корпоративний сайт або Landing Page з нуля вимагає не лише залучення певної грошової суми, а й часу та зусиль для його успішної реалізації.

Прототип сайту

Підбір функціоналу сайту

Розробка технічної концепції сайту не менш важлива за створення креативної концепції сайту. Під технічною концепцією сайту мається на увазі опрацювання зручних, безпечних та комфортних для цільової аудиторії модулів зв'язку, які дозволяють зробити ресурс більш функціональним та корисним щодо взаємодії з потенційним клієнтом.

Чому опрацювання функціональних моделей таке важливе і для замовника? Найчастіше процес доопрацювання вимагає залучення додаткових коштів, що може збільшити вартість проекту. Набагато зручніше та економніше вносити правки на стадії проектування сайту, заздалегідь продумавши кошик, картки товарів, якщо йдеться про створення інтернет-магазину.

У разі розробки концепції сайту, орієнтованого на багатомовну аудиторію, слід продумувати можливості для інтеграції інструментів, які необхідні для цільової аудиторії з різних країн світу.

Розробка технічного завдання

Коли концепція сайту затверджена із замовником, вдалося досягти консенсусу щодо його структури, графічних елементів та функціональних модулів, розробка технічного завдання стає першочерговим завданням.

Що таке технічне завдання? Незважаючи на простоту складання технічного завдання, що здається, все ж таки цей документ вимагає уваги багатьох фахівців веб-студії, що займається створенням інтернет-магазину, корпоративного сайту або Landing Page.

До основних вимог оформлення технічного завдання відносять деталізацію, оскільки кожен пункт документа має бути прописаний у такій формі, щоб у замовника не виникало сумнівів щодо ефективності проекту. Зрозуміла мова є запорукою успіху проекту, що розробляється, оскільки не потрібно додатково розшифровувати основні пункти технічного завдання. Не менш важливим є відсутність неточностей і узагальнень, слід уникати і оціночних суджень при складанні технічного завдання.

Висновок

МЕГАСАЙТ — це найкраща веб-студія, в зону відповідальності якої входить створення сайтів інтернет-магазинів, корпоративних сайтів і Landing Page з урахуванням занурення в специфіку розвитку бізнесу компанії-замовника.

В даний час МЕГАСАЙТ входить до топ-20 веб-студій України, забезпечуючи якісний збір та аналіз інформації для детального опрацювання концепції та реального проекту кінцевого продукту.

Команда спеціалістів веб-студії зосередилася на виконанні різної складності завдань, індивідуальному підході під час впровадження візуальних ефектів та функціональних моделей. Розробка сайтів в Україні тісно пов'язана з високим рівнем відповідальності, яка лягає на плечі не лише СЕО, а й дизайнерів та програмістів.

Однією з важливих переваг співпраці з МЕГАСАЙТ є чітко опрацьована структура, етапність виконання поставлених замовником завдань, продумування важливих деталей та елементів, що забезпечують цілісність кінцевого продукту. Завдяки наявності концепції сайту набагато простіше забезпечити точне влучення в цільову аудиторію бізнесу замовника.

Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
error
Страница
Або залиште заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш E-mail
error
Онлайн прорахунок