Вартість створення інтернет магазину в Україні та фактори, що впливають на ціну

30 чер 2020
687 просмотров
5/ 5 (1)
Вартість створення інтернет магазину в Україні та фактори, що впливають на ціну

Вартість розробки інтернет-магазину

На даний момент існує безліч виконавців, які готові взятися за створення будь-якого типу сайту. Як правило, різниця між ними полягає лише у вартості послуг: від 100 дол. до космічної суми. Щоб не бути ошуканими, варто знати, скільки коштує інтернет-магазин під ключ. Спробуємо розібратися.

Чинники впливу на ціну створення інтернет магазину

Сума створення інтернет-магазину визначається рівнем його складності. Сюди входить:

 • технологія;
 • кількість функцій;
 • додаткові витрати (дизайн, хостинг, домен).

Вивчивши ринок розробників, відразу впадає у вічі той факт, що вони, найчастіше, пропонують клієнтам стандартний пакет з конкретним набором функцій.

Іншими словами, скільки коштує створити інтернет-магазин, сказати важко. Але все ж таки можливо. Зверніться до фахівців веб-студії Megasite для точних розрахунків вартості подібних послуг.

Детально про технологію розробки сайту/інтернет магазину

Виділяють два особливо затребувані типи технологій, які застосовують при створенні інтернет-магазину від zCommerce.com.ua. Це проектування на CMS і на Framework та власна розробка від MEGASITE. Перший тип технологій є продуктом програмного типу, який можна змінювати, доповнювати різним контентом. При цьому немає потреби у спеціалізованих знаннях.

Традиційно CMS вибирають під час створення сайтів з базовим набором вимог. Скільки коштує хороший інтернет-магазин із використанням даної технології? Все залежить від вартості конкретної конфігурації та тимчасових витрат виконавця.

Framework – набір бібліотек, що використовуються як інструмент. Його вибирають під час створення веб-сторінок, які пропонують товар чи послуги специфічного характеру.

Создание интернет магазина

Функціонал інтернет магазину: що це
Від того, наскільки функціональним є сайт, залежить його ціна. Окремі необхідні рішення здатні в кілька разів збільшити вартість розробки.

Назвемо головні функціонали:

 1. Кількість мов – при створенні сайту однією мовою ви витратите мінімум часу та грошей. Набагато складніша ситуація при розробці багатомовного магазину. Як правило, найбільше часу йде на додавання другої мови. З наступними проблемами набагато менше.
 2. Інтеграція з іншими сервісами - цей фактор безпосередньо відбивається на тому, скільки коштує розробка інтернет-магазину. Чим більша кількість, тим довше термін виконання роботи.
 3. SEO - дуже серйозні інструменти, що вимагають відповідних сил. Якщо ви вирішили впровадити СЕО-фільтр, тоді приготуйтеся трохи витратитись. Хоча воно того варте: інструмент у рази спрощує подальше просування веб-сторінки.
 4. Розмежування права доступу – сегмент В2В передбачає налаштування доступу до ціни. Простіше кажучи всіх відвідувачів поділяють на кілька груп. І кожна їх бачить неоднакові цінники. Подібне рішення потребує тимчасових витрат та відповідної оплати праці.
 5. Програма лояльності – вони потребують особливої ​​уваги. Тут важлива якість. Адже часто такі бонуси відвідувачі отримують лише після проходження невеликого квесту. Помилки у такій справі неприпустимі.

Домен, дизайн та інше

Скільки коштує інтернет-магазин в Україні, питає кожен, хто бажає розпочати свою справу на просторах інтернету. Але більшість навіть не знають, що таке домен або налаштування систем обліку. Адже вони також відбиваються на вартості послуг.

Домен є набір символів, які вважаються адресою конкретного веб-сайту. Ціна на нього починається від 5 доларів і може досягати 60 доларів за рік оренди.

Чинниками, які становлять вартість дизайну, виступають:

 • унікальність;
 • фірмовість стилю;
 • чіткість формулювання завдань;
 • експертність у своїй справі.

Налаштування системи обліку є необхідним для високоефективної інтеграції з майбутньою сторінкою.

Разработка интернет магазина

Яка вартість хостингу для інтернет-магазину

Хостинг – ще один критерій, про який потрібно знати під час пошуку відповідей на запитання «Скільки коштує розробити інтернет-магазин?». Це своєрідна послуга онлайн. Вона гарантує розміщення та зберігання веб-сайту на спеціальному сервері. Хостинг можна порівняти із орендою приміщення.

Вартість послуги залежить від розміру сайту.

Цінові сегменти

Якщо ви хочете знати скільки коштує створити інтернет-магазин в Україні, потрібно ознайомитися з умовними сегментами, які виділили фахівці:

 1. Бюджетний - друга назва "економ". За нього потрібно сплатити близько 3-5 тис. грн. Традиційно такі веб-сайти роблять фрілансери, студенти або веб-студії-початківці.
 2. Бізнес – середній варіант. Коштуватиме вам від 5 до 30 тис. грн. Такі сайти виконують люди із досвідом, які можуть гарантувати результат.
 3. Преміум – витратити потрібно понад 30 тис. грн. Але за подібну роботу беруться справжні професіонали, які працюють у digital-агентстві, відомих на всю країну студіях.

Якщо ви все ж таки не можете розрахувати, скільки коштує зробити інтернет-магазин, звертайтеся до консультантів web-студії Megasite.

Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
Або залиште заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш E-mail
error