Вартість створення інтернет магазину в Україні та фактори, що впливають на ціну

30 чер 2020
1273 переглядів
5/ 5  (1)
Вартість створення інтернет магазину в Україні та фактори, що впливають на ціну

Вартість розробки інтернет-магазину

На даний момент існує безліч виконавців, які готові взятися за створення будь-якого типу сайту. Як правило, різниця між ними полягає лише у вартості послуг: від 100 дол. до космічної суми. Щоб не бути ошуканими, варто знати, скільки коштує інтернет-магазин під ключ. Спробуємо розібратися.

Чинники впливу на ціну створення інтернет магазину

Сума створення інтернет-магазину визначається рівнем його складності. Сюди входить:

 • технологія;
 • кількість функцій;
 • додаткові витрати (дизайн, хостинг, домен).

Вивчивши ринок розробників, відразу впадає у вічі той факт, що вони, найчастіше, пропонують клієнтам стандартний пакет з конкретним набором функцій.

Іншими словами, скільки коштує створити інтернет-магазин, сказати важко. Але все ж таки можливо. Зверніться до фахівців веб-студії Megasite для точних розрахунків вартості подібних послуг.

Детально про технологію розробки сайту/інтернет магазину

Виділяють два особливо затребувані типи технологій, які застосовують при створенні інтернет-магазину. Це проектування на CMS і на Framework та власна розробка від MEGASITE. Перший тип технологій є продуктом програмного типу, який можна змінювати, доповнювати різним контентом. При цьому немає потреби у спеціалізованих знаннях.

Традиційно CMS вибирають під час створення сайтів з базовим набором вимог. Скільки коштує хороший інтернет-магазин із використанням даної технології? Все залежить від вартості конкретної конфігурації та тимчасових витрат виконавця.

Framework – набір бібліотек, що використовуються як інструмент. Його вибирають під час створення веб-сторінок, які пропонують товар чи послуги специфічного характеру.

Створення інтернет магазину

Функціонал інтернет магазину: що це

Від того, наскільки функціональним є сайт, залежить його ціна. Окремі необхідні рішення здатні в кілька разів збільшити вартість розробки.

Назвемо головні функціонали:

 1. Кількість мов – при створенні сайту однією мовою ви витратите мінімум часу та грошей. Набагато складніша ситуація при розробці багатомовного магазину. Як правило, найбільше часу йде на додавання другої мови. З наступними проблемами набагато менше.
 2. Інтеграція з іншими сервісами - цей фактор безпосередньо відбивається на тому, скільки коштує розробка інтернет-магазину. Чим більша кількість, тим довше термін виконання роботи.
 3. SEO - дуже серйозні інструменти, що вимагають відповідних сил. Якщо ви вирішили впровадити СЕО-фільтр, тоді приготуйтеся трохи витратитись. Хоча воно того варте: інструмент у рази спрощує подальше просування веб-сторінки.
 4. Розмежування права доступу – сегмент В2В передбачає налаштування доступу до ціни. Простіше кажучи всіх відвідувачів поділяють на кілька груп. І кожна їх бачить неоднакові цінники. Подібне рішення потребує тимчасових витрат та відповідної оплати праці.
 5. Програма лояльності – вони потребують особливої ​​уваги. Тут важлива якість. Адже часто такі бонуси відвідувачі отримують лише після проходження невеликого квесту. Помилки у такій справі неприпустимі.

Домен, дизайн та інше

Скільки коштує інтернет-магазин в Україні, питає кожен, хто бажає розпочати свою справу на просторах інтернету. Але більшість навіть не знають, що таке домен або налаштування систем обліку. Адже вони також відбиваються на вартості послуг.

Домен є набір символів, які вважаються адресою конкретного веб-сайту. Ціна на нього починається від 5 доларів і може досягати 60 доларів за рік оренди.

Чинниками, які становлять вартість дизайну, виступають:

 • унікальність;
 • фірмовість стилю;
 • чіткість формулювання завдань;
 • експертність у своїй справі.

Налаштування системи обліку є необхідним для високоефективної інтеграції з майбутньою сторінкою.

Розробка інтернет магазину

Яка вартість хостингу для інтернет-магазину

Хостинг – ще один критерій, про який потрібно знати під час пошуку відповідей на запитання «Скільки коштує розробити інтернет-магазин?». Це своєрідна послуга онлайн. Вона гарантує розміщення та зберігання веб-сайту на спеціальному сервері. Хостинг можна порівняти із орендою приміщення.

Вартість послуги залежить від розміру сайту.

Цінові сегменти

Якщо ви хочете знати скільки коштує створити інтернет-магазин в Україні, потрібно ознайомитися з умовними сегментами, які виділили фахівці:

 1. Бюджетний - друга назва "економ". За нього потрібно сплатити близько 3-5 тис. грн. Традиційно такі веб-сайти роблять фрілансери, студенти або веб-студії-початківці.
 2. Бізнес – середній варіант. Коштуватиме вам від 5 до 30 тис. грн. Такі сайти виконують люди із досвідом, які можуть гарантувати результат.
 3. Преміум – витратити потрібно понад 30 тис. грн. Але за подібну роботу беруться справжні професіонали, які працюють у digital-агентстві, відомих на всю країну студіях.

Якщо ви все ж таки не можете розрахувати, скільки коштує зробити інтернет-магазин, звертайтеся до консультантів web-студії Megasite.

Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
error
Страница
Або залиште заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш E-mail
error
Онлайн прорахунок