Швидко створити інтернет магазин - це можливо?

07 лип 2020
1418 переглядів
5/ 5  (1)
Швидко створити інтернет магазин - це можливо?

Чи можна швидко створити інтернет-магазин

Кожен підприємець на початку розвитку бізнесу мріє про швидкий прибуток. Але для цього необхідно зробити дуже багато: скласти план, оцінити конкурентів, продумати асортименти, дизайн сторінки, залучити клієнтів. Якщо ви хочете швидко створити інтернет-магазин, зверніться до спеціалістів веб-студії MEGASITE.

Етапи створення інтернет магазину з нуля за короткий термін

Фахівці називають кілька кроків, які потрібно пройти під час розробки інтернет-магазину:

 1. Визначення задач сайту. Торгівля на просторах інтернету вирішує багато питань. Але перед визначенням фахівці рекомендують поставити собі питання: а чи варто відкривати інтернет-магазин? чи буде вигідним це заняття?
 2. Пошук ніші свого бізнесу. Даний етап передбачає пошук відповіді на питання про те, чим ви торгуватимете. Обов'язково врахуйте, яким він буде: популярним чи маловідомим. У першому випадку вам доведеться постаратися, щоб мати можливість конкурувати вже з існуючими організаціями. Вирішивши продавати маловідомий товар, приготуйтеся до непростого шляху популяризації. Адже без цього продукція не матиме попит у населення. Відповідно, і ви не отримаєте прибутку.
 3. Вивчення аудиторії. Потрібно чітко визначити, для кого ви працюватимете: молодих людей чи пенсіонерів, дітей. При цьому необхідно проаналізувати такі характеристики, як:
 • вік;
 • стать;
 • сімейний статус;
 • фінансове становище;
 • інтереси.
 1. Визначення постачальників товару. Створення інтернет-магазину в Україні передбачає підбір надійних компаній, які доставлятимуть вам продукцію для реалізації. Не варто зупинятися на перших реченнях. Найкраще витратити час, але вибрати надійні організації. Орієнтуватися можна на такі критерії, як розташування, відповідність ціни та якості, умови співробітництва.
 2. Вирішення юридичних питань. Реєстрація організації дозволить позбутися багатьох неприємних ситуацій.
 3. Вибір назви інтернет-магазину. Створення інтернет-магазину від U-Commerce чи інших організацій не може обійти цей етап. Назва установи має не просто звучати, а й приховувати у собі напрямок діяльності чи натяк на нього.
 4. Вибір хостингу. Мова про місце на сервері, де зберігатиметься ваш сайт. Від того, як грамотно ви підберете хостинг, залежить працездатність інтернет-магазину.
 5. Безпосереднє створення інтернет-магазину. Для цього підійдуть конструктор-програми. Їх налічується понад сотню.
 6. Запуск онлайн-ресурсу. Це можливо навіть за мінімального функціоналу. Після вас обов'язково потрібно подбати про його наповнення, просування, тестування.

Найкращі сервіси для швидкого створення інтернет-магазину

Сервіси для створення інтернет-магазину: ТОП10

На даний момент існує безліч сервісів, які пропонують швидко зробити інтернет-магазин. Найкращими вважаються:

 • UCommerce;
 • Хорошоп;
 • Recommerce;
 • InSales;
 • Prom.ua;
 • Shop-Express;
 • MotoCMS;
 • Nethouse;
 • Wix;
 • SellBe;

Перед тим, як швидко розробити інтернет-магазин, рекомендуємо ретельно зважити всі «за» та «проти» подібної роботи.

Шукаємо швидке та недороге рішення щодо створення інтернет магазину

Швидка розробка сайту – це лише половина успіху. Адже важлива також якість виконання роботи. Якщо ви не впевнені у власних силах, зверніться до професіоналів. Web-студія Megasite пропонує клієнтам швидко створити магазин в Україні. При цьому, за невисоку плату.

Спеціалісти студії – висококваліфіковані працівники. Вони мають досвід роботи у цій сфері від трьох років. Тому виконують роботу швидко та якісно.

Вартість послуг фахівців залежить від кількох моментів:

 • типу сторінки;
 • вимог замовника;
 • рівня складності поставленого завдання.

Розрахунки проводять за безпосереднього оформлення послуги. Зверніться до менеджера магазину, щоб дізнатися більше.

Підбиваємо підсумки

У пошуках відповіді на запитання, чи можна зробити інтернет-магазин за 3 дні, головне не заплутатися. Думок безліч. Але більшість упевнена, що все можливо. Але лише за умови грамотного підходу до справи.

Фахівці веб-студії MEGASITE запевняють, що для них нічого неможливого. Вони готові максимально швидко зробити новий інтернет-магазин без втрати його якості. Він дозволить вам оцінити можливості сайту за мінімальних витрат. Довіряйте професіоналам.

Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
error
Страница
Або залиште заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш E-mail
error
Онлайн прорахунок