Створення сайту в Україні - яка реальна вартість?

11 вер 2020
1898 переглядів
5.00/ 5  (1)
Створення сайту в Україні - яка реальна вартість?

Вартість створення сайту в Україні

У наш час кожна компанія, що поважає себе, володіє власним веб-ресурсом. А якщо бізнес відкритий нещодавно, доцільно якнайшвидше створити сайт для інтернет-магазину або сайт-візитку. Розробка веб-ресурсу вимагає індивідуального підходу, тому коли виникає питання, скільки коштує створити сайт під ключ, зрозуміло, що розцінка залежатиме від багатьох факторів. Це складність робіт, масштабність порталу, тип, структура, дизайн. Найкраща веб-студія Мегасайт надає широкий спектр IT-послуг за адекватною вартістю.

Ціна створення сайту у 2020 році

Сьогодні вартість розробки сайту залежить від його виду. Діджиталізація під ключ - найдорожчий вид послуг (від 9000 $). Недешево обійдуться в пристойній фірмі високотехнологічні портали та системи (50000 $ та 25000 $ відповідно). Створення сайтів корпоративних варіюється в межах 9000 $, ECOMMERCE проектів - 12000 $ і вище. На кінцеву вартість впливають такі фактори:

 1. Дизайн. На цьому етапі виконується розробка структури, концепції та макета. Великих витрат не знадобиться при виборі готового шаблону, який можна налаштувати під функціональні особливості веб-ресурсу. Вартість створення сайту з нуля природно буде вищою так, як унікальний проект займе набагато більше часу.
 2. Технології. Ціни збільшуються в залежності від складності мови програмування. Послуги досвідчених програмістів дорожчі, ніж у фахівців середнього рівня.
 3. Система управління контентом, що дозволяє змінювати вартість товарів на порталі, оновлювати товарну лінійку та категорії. Є кілька варіантів адміністрування – універсальні готові та індивідуальний з нуля. CMS готові дешевше.
 4. Якість хостингу. Він може бути безкоштовним. При цьому існує ризик втратити потенційних клієнтів у зв'язку зі збоями в роботі та нескінченною нав'язливою рекламою. При виборі хостингу краще не заощаджувати.
 5. Скільки коштує сайт в Україні залежить також від внутрішньої пошукової оптимізації. Завдяки цьому етапу веб-ресурс просувається вгору в топі за ключовими фразами.

Застосування інтерактивних анімацій, ЗД моделей також збільшують вартість послуг. При цьому варто відзначити, що розцінки на однакові види робіт можуть суттєво відрізнятися у різних виконавців.

Вартість розробки сайту в Києві

Як залежить ціна створення сайту від розробника

Виконавцями можуть бути:

 1. Сам власник бізнесу. Сьогодні є конструктори із готовими шаблонними рішеннями. І не потрібно думати, скільки коштує створити сайт із нуля. Шаблони безкоштовні, необхідні лише час та певні навички.
 2. Фрілансери. Їхня робота коштує недорого. При цьому, щоб не ризикувати якістю майбутнього веб-ресурсу, не варто довіряти першому фрілансеру. Крім того, навіть якщо вдалося знайти досвідченого фахівця, створення проекту може дуже затягнутися так, як розробник виконує всі завдання один.
 3. ІТ-компанія. Замовити сайт у професійної команди дизайнерів – недешево. Але від цього залежить майбутній успіх бізнесу. Цілком виправдане рішення - вкластися один раз і отримувати прибуток у майбутньому.

Професійні компанії зацікавлені у процвітанні справи клієнта. Тому, віддаючи перевагу тому чи іншому підряднику, орієнтуйтеся насамперед на досвід і репутацію. Зробити сайт, ціна на розробку якого приємно тішить, пропонує команда досвідчених спеціалістів Мегасайт.

Як вибрати виконавця з розробки сайту

Скільки коштує зробити сайт в Україні, залежить не тільки від складності виконаної роботи. Деякі веб-студії у Києві істотно завищують розцінки. Перш ніж зупинити вибір на виконавця, проаналізуйте деякі важливі моменти:

 1. Наявність власного сайту та блогу у компанії-розробника. Не слід зв'язуватися з розробниками, які розміщують оголошення на стовпах чи дошках. Оцінити професіоналізм IT-команди можна на вигляд ресурсу, комфортності користування, функціональності, якості прикладів робіт і вмісту.
 2. Існування офісу. Такий критерій є обов'язковим для веб-студії з позитивною репутацією. Наявність офісу вказує на високий рейтинг компанії, що приносить дохід. Крім того, при виникненні спірних питань завжди зручно підійти в офіс безпосередньо.
 3. Складання договору. Якщо вам пропонують працювати на чесному слові, є великий ризик стати жертвою обману. Звертайтеся до фірм, які працюють за договором. Так ви будете обізнані про точні терміни виконання, суми, відповідальність сторін.
 4. Технічне завдання. У ТЗ детально описується алгоритм дій - від структури та дизайну до контенту. Створення сайтів з гарантованим результатом неможливе без технічного завдання. У такий спосіб можна мінімізувати помилки. При цьому ТЗ обов'язково узгоджується із замовником та обумовлюється в договорі.
 5. Персонал. У штат професійної фірми входять менеджери, маркетологи, дизайнери та верстальники. Також серед персоналу є копірайтери та тестувальники. Повний штат співробітників – гарантія ефективного результату та виконання замовлення у строк.
 6. Використання сучасного ліцензійного програмного забезпечення. Просунуті підрядники йдуть у ногу з часом, не застосовують застарілі бази.
 7. Спектр послуг. Дуже зручно для клієнтів, коли компанія пропонує комплексний сервіс. Також цей фактор говорить про професіоналізм.
 8. Репутація Вивчіть відгуки, рейтинг веб-студій, почитайте коментарі у тематичних групах або на форумах. Відсутність відгуків свідчить, що фірма маловідома чи відкрилася зовсім недавно. У той же час, вдячні клієнти завжди залишають коментарі з вдячністю.

Вибір веб студії в Києві

MEGASITE займає ТОП-10 у рейтингу веб-студій України. Ми займаємось розробкою ресурсів на професійному рівні. Мегасайт – це не просто використання готового шаблону з налаштуванням функціоналу, тестуванням і правками. Тому, підбираючи підрядника, не зупиняйтесь на одному пункті – скільки коштує зробити сайт у Києві. Не слід спокушатися на дешевизну. Дешево – не означає якісно. Наша веб-студія пропонує комплексні та професійні послуги. Ми:

 1. здійснюємо індивідуальний, експертний підхід до кожного замовника;
 2. виконуємо завдання різної складності;
 3. стежимо за останніми тенденціями;
 4. створюємо унікальні бренди та продають концепції;
 5. приділяємо увагу кожній деталі;
 6. враховуємо важливі нюанси;
 7. пропонуємо розробку онлайн-магазинів, корпоративних сайтів та Landing Page;
 8. виконує весь комплекс робіт;
 9. стежимо за якістю контенту;
 10. надаємо доступні ціни.

З готовими прикладами можна ознайомитись у нашому портфоліо. Студія працює за договором. Дотримання термінів гарантується.

Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Страница
error
Або залиште заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш E-mail
error
Онлайн прорахунок