Розробка корпоративного сайту починається з технічного завдання

10 чер 2020
1228 переглядів
5/ 5  (1)
Розробка корпоративного сайту починається з технічного завдання

Завдання та цілі корпоративного сайту

В інтернеті існує безліч різноманітних сайтів, які відрізняються тематичною спрямованістю, оформленням, призначенням. Кожна організація має свій сайт на просторах глобальної мережі. З його допомогою можливості компаній розширюються. Але тільки в тому випадку, якщо завдання корпоративного сайту сформульовані правильно. Спеціалісти веб-студії MegaSite гарантують грамотний підхід до справи, високу якість роботи.

Що це таке

Існує більше десятка думок про те, що являє собою дана веб-сторінка. Але найчастіше використовується таке трактування: корпоративний сайт - це затребуваний вид веб-ресурсу в глобальній мережі під назвою інтернет. Він дозволяє отримати безліч нових можливостей:

 1. покращення іміджу організації;
 2. залучення людей для покупок;
 3. збільшення меж збуту товару;
 4. створення умов безпосереднього продажу.

Такий ресурс багатофункціональний. За його допомогою можна активно публікувати інформацію, рекламувати продукцію. Якщо установа вже має власний offline-бізнес, тоді корпоративний сайт забезпечує появу каналів, які відповідають за взаємний зв'язок з навколишнім світом.

Це своєрідна візитна картка компанії, найсильніший інструмент маркетингу. Може бути реалізований на просторах інтернету та у внутрішньокорпоративній мережі.

Розробка та створення корпоративних сайтів у Києві

Про цілі та завдання

Сторінка корпоративного типу має багато цілей і може вирішувати низку завдань. При її розробці важливо розуміти, що це офіційний вигляд фірми. У більшості випадків саме через неї багато хто вирішується на співпрацю з підприємством.

Головна мета корпоративного сайту полягає в донесенні інформації відвідувачам про заснування, його роботу, запропонований товар, послуги. Загалом фахівці виділяють такі завдання:

 1. Донесення даних. Це позитивно позначається на авторитеті фірми у власних очах клієнтів, дає зрозуміти роботу організації, її активність.
 2. Формування та стимул підтримки репутації. Головні вимоги: відсутність подразників візуального типу, достовірність даних, увага відвідувачів. Важливим є також стиль ресурсу. Тому він має відповідати певним вимогам:
 3. ім'я компанії;
 4. логотип;
 5. фірмове фарбування;
 6. слоган компанії;
 7. фірмові модулі;
 8. оригінальний шрифт.
 9. Підтримка клієнтів. Щоб досягти успіху у формуванні позитивного образу установи, необхідно подбати про підтримку відвідувачів. При чому вона має бути висококваліфікованою. Сюди відносять консультації фахівців, форми зворотний зв'язок, отримання необхідної інформації під час оформлення заявки.
 10. Просування продукції компанії. Створення корпоративного сайту в Києві дозволяє отримати інструмент для зміни меж ринку збуту, активного просування товарів, послуг, які надає організація.
 11. Промоушн, ​​PR-компанії. Клієнтів залучають різноманітні конкурси, акції, розіграші призів. Все це підвищує показник пізнаваності бренду.
 12. Збір та оцінка отриманих даних. За допомогою сайту корпоративного типу можна збирати інформацію людям, які цікавилися продукцією. Її аналіз забезпечує підвищення рівня продажу товару, комфортних умов клієнтів, удосконалення обслуговування обслуговування.

Особливості сайтів

Розробка веб-сайтів – справа не проста. Адже це не лише створення красивої та яскравої картинки. Це ціла низка завдань, які передбачають комплексний підхід до справи.

Особливості корпоративного сайту:

 • відмінний дизайн за індивідуальним планом;
 • складності візуального ряду (велика кількість графіки, flash-анімація);
 • технічні особливості (додаткові функції, створення індивідуальних модулів);
 • інформаційне наповнення (унікальні тексти, фотографії, відеофайли);
 • просте керування;
 • оптимізація сторінки під можливу розкрутку веб-сайту.

Замовляємо професійний сайт

MegaSite – провідна веб-студія в Україні. У штаті організації команда висококваліфікованих спеціалістів із досвідом роботи понад 7 років.

Щоб замовити корпоративний сайт у Києві, залишайте заявку на сайті. Менеджер обов'язково зв'яжеться з вами для уточнення деталей замовлення. Заповнити форму на послуги можна і телефоном (в робочий час студії). Щоб дізнатися більше, зв'яжіться із представником установи за телефоном, що розміщено на сайті.

Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
error
Страница
Або залиште заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш E-mail
error
Онлайн прорахунок