Розробка сайту на Wordpress

26 лип 2021
1668 переглядів
5.00/ 5  (1)
Розробка сайту на Wordpress

Розробка сайту на WP

Найпростішою та одночасно функціональною системою управління контентом на сьогоднішній день визнана WORDPRESS. Її вибирають як початківці, так і досвідчені WEB-майстри. Створення сайту на ВОРДПРЕС з повним набором усіх параметрів потребує певних технічних знань та навичок, тому щоб ресурс запрацював, краще звернутися до професіоналів.

Що зробило WORDPRESS популярним?

Спочатку платформа була задумана для блогів. Простий у використанні сайт на WORDPRESS створювали у Києві всі бажаючі та ділилися на ньому новинами. Більшості користувачів система зобов'язана відкритому коду, до якого будь-який програміст мав вільний доступ. На сайті прописували індивідуальні віджети, плагіни, що поступово розширювало функціонал WORDPRESS. Згодом ресурс перестав вважатися виключно блоґеським. За допомогою цієї CMS можна розробити сайт в Україні під будь-яку тематику.

Популярність ВОРДПРЕС пояснюють зручний інтерфейс та великі можливості. Щоб вільно працювати з сайтом, достатньо увійти до адмінки та ознайомитися з інтерфейсом. Навіть початківець на інтуїтивному рівні розбереться з програмою, а якщо все ж таки виникнуть складності в роботі, GOOGLE завжди допоможе. У мережі достатньо матеріалу, де можна знайти детальну інформацію щодо роботи з різними інструментами.

Істотно розширюю функціонал плагіни, завдяки чому створити сайт на WORDPRESS можна як найпростіший на одну сторінку, так і повноцінний інтернет-магазин з великим асортиментом товару. Інтерфейс розміщення контенту практично відрізняється від MIKROSOFT WORD.

Розробка сайту на Wordpress в Києві, Україна

Переваги Вордпрес


Розробка сайтів на WORDPRESS під ключ – найпоширеніша послуга, яку надає наша WEB-студія у Києві. Програма має безліч переваг, які оцінили користувачі.

Платформа безкоштовна. Завдяки відкритому доступу до коду програма надає безкоштовне програмне забезпечення. Сплатити потрібно лише за домен та хостинг, де передбачено зберігання файлів на сайті.

Просте встановлення. Налаштування в кілька кліків. Якщо виходять нові оновлення, програма про них повідомляє та пропонує прийняти.

Легке керування. Для виконання щоденних завдань не обов'язково знати програмування, розміщення контенту виконується аналогічно до роботи з вордівськими документами.

Зрозумілий інтерфейс. Всі дії на сайті легко проводити, орієнтуючись на назву кнопок.

Шаблони для різних веб-сайтів. При розробці сайтів на ВОРДПРЕС можна безкоштовно скористатися готовими темами для різних ресурсів, шаблони заготовлені для будь-якого напряму бізнесу. якщо потрібний унікальний дизайн, окремо до роботи залучаються досвідчені дизайнери. Додаткові послуги професіоналів позначаться на формуванні підсумкової ціни створення сайту на WORDPRESS.

Гнучкі налаштування. Власники сайтів на WORDPRESS мають доступ до десятків плагінів, за допомогою яких можна вирішити різноманітні технічні завдання та розширити функціональність WEB-сторінки.

SEO-спрямованість. Сучасний бізнес потребує постійної роботи над SEO. Майданчик WORDPRESS до цього готовий. Для просування сайтів на WP є плагіни, наприклад Yoast SEO. Вони призначені для створення xml-карт, розміщення ключових слів буквально в пару кліків, а також розміщення метатегів.

Можливість працювати на різних пристроях. Програма зберігає красу та зручність ресурсу під час роботи на будь-якому пристрої. При створенні дизайну можна перейти в мобільну версію та подивитися, яким побачать сайт користувачі.

Створення сайтів на Wordpess в Києві, Україна

Для яких веб-сайтів підходить WORDPRESS?


Незважаючи на те, що програма не складна і дуже зручна, а в мережі можна знайти багато інформації як зробити сайт на WORDPRESS самостійно, розробку краще довірити професіоналам. Завдяки широким можливостям CMS можна розробити будь-який WEB-ресурс.

Існує безліч параметрів, від яких залежить ціна розробки сайту на WORDPRESS та ефективність ресурсу. Все залежить від функціоналу, який необхідний під час роботи. У більшості випадків достатньо можливостей CMS, оскільки складні налаштування потрібні не всім користувачам. Для кожного замовника спеціалісти проводять індивідуальні розрахунки. Створення сайтів в Україні на ВОРДПРЕС дозволяє замовнику отримати WEB-ресурс, який максимально відповідає його побажанням.

Найпоширеніші сайти на WORDPRESS:

  1. Сайт візитка. Ресурс із однієї або кількох сторінок із змістом опису компанії та контактної інформації для зворотного зв'язку. Навігація та каталог у цьому варіанті відсутні.
  2. Корпоративний сайт. Функціональний багатосторінковий WEB-ресурс, на якому розміщено корисну інформацію про компанію. Створюється він з метою розкрити переваги фірми та залучити нових партнерів для розвитку бізнесу.
  3. Інтернет магазин. Віртуальний прилавок із каталогом товару. На сайті встановлені функції, що дозволяють вибрати товар, оформити замовлення, здійснити оплату. Власний інтернет-магазин позбавляє необхідності оплачувати оренду реальної торгової площі та сприяє розвитку бізнесу.
Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
error
Страница
Або залиште заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш E-mail
error
Онлайн прорахунок