Перенесення сайту з Бітрікс

18 жов 2023
247 переглядів
5.00/ 5  (2)
Перенесення сайту з Бітрікс

Перенесення сайту з Бітрікс на WordPress, Shopify або іншу прогресивну платформу - це можливість успішно розширити функціонал, впровадити інноваційні продукти, які поліпшать ваші бізнес-процеси. У цій статті ми розповімо, куди краще перемістити веб-портал і навіщо це робити.

Навіщо переносити портал на іншу платформу 

Компанії, що працюють на застарілому Bitrix, звертаються до фахівців MEGASITE, щоб перемістити вебсайт на Вордпрес, Шофіпай чи інший прогресивний сервіс. Серед причин:

 • захист даних компанії від російських спецслужб;
 • доступ до сайту без використання VPN;
 • більш гнучкі налаштування;
 • можливість прибрати баги;
 • поліпшення технічних характеристик, пропускної здатності ресурсу.

Найбільшим попитом користується переїзд веб-сайту з 1С-Бітрікс на такі популярні платформи, як Вордпресс, Шофіпай. Ці системи чудово підходять для веб-порталів різного типу, що дає змогу активно розвиватися, співпрацювати з розробниками різних країн. У цьому Bitrix їм значно поступається, оскільки призначений для ринку СНД і орієнтований на конкретні бізнес-процеси.

Перенесення сайту з Bitrix на Shopify, WordPress потрібне і тому, що тут набагато більше просунутих розробників. Це означає, що власник порталу отримує доступ до ширшої кількості ресурсів - форумів, навчальних посібників, сторонніх додатків, плагінів.

Що більше розробників працює з ПЗ, то швидше виявляються різні баги і з'являються оновлення, що їх виправляють. Таким чином, перенесення сайту з Бітрікс на Wordpress, Shopify забезпечує безпеку і стабільність у роботі вашого інтернет-магазину.

Перенесення порталу з Bitrix на WordPress

Переїзд веб-сайту з Бітрікс на Вордпресс вигідний з різних причин:

 • величезний вибір тем і плагінів, що дає змогу швидко налаштувати дизайн, функціонал;
 • часті оновлення;
 • зручна система управління контентом;
 • якісна технічна підтримка;
 • поліпшена продуктивність, швидкість;
 • вищі позиції вашого порталу у пошукових систем, що дає змогу поліпшити трафік;
 • легке створення і редагування контенту, його структурування за категоріями, за допомогою тегів, що спрощує навігацію;
 • обмежена версія доступна безкоштовно, що дає змогу заощаджувати на ліцензіях, спрямувати гроші на поліпшення дизайну, функціональності.

Перенесення сайту з Бітрікс на Вордпресс вигідне і в плані SEO-оптимізації, під яку система від початку адаптована. Щоб поліпшити видимість порталу, підвищити його рейтинг, Вордпресс пропонує такі опції, як чиста URL-адреса, налаштування постійних посилань, автоматичне створення метаданих.

Перенесення сайту з 1С-Бітрікс на Wordpress

Перенесення веб-сайту з Bitrix на Shopify 

Shopify - це програма, створена для інтернет-магазинів, здатна обробляти від 4 млн. запитів на хвилину, забезпечувати 10 тис. покупок на секунду. За цими показниками Бітрікс перебуває далеко позаду.

Серед інших переваг, через які варто перенести сайт з Бітрікс на Shopify, варто виділити:

 • для роботи з ресурсом не потрібні спеціальні знання і навички;
 • зручний конструктор;
 • бібліотека готових блоків, які злагоджено взаємодіють між собою;
 • додаткових опцій, програм і плагінів - понад 4 тис.;
 • не треба реєструвати хостинг, оскільки він розміщується на власному хостингу Шопіфай;
 • легке підключення потрібних додатків або функцій, платіжних шлюзів, у т.ч. PayPal, LiqPay;
 • величезний вибір сучасних шаблонів.

Перенести веб-сайт з Бітрікс на Шопіфай вигідно і тому, що в міру розвитку бізнесу можна легко масштабувати проєкт, додавати потрібні опції, додатки.

Перенесення сайту з Бітрікс на Shopify

Як перенести веб-сайт з 1С-Бітрікс на іншу платформу

Дуже важливо, щоб перенесення сайту з Бітрікс на Вордпресс, Шопіфай пройшло непомітно для клієнтів. Це непросте завдання, тому послугу треба замовити у професіоналів. Під час переїзду сайту необхідно:

 • зберегти всю структуру веб-порталу, його функціонал;
 • не змінювати контент - текст, фото, відео;
 • інтегрувати інтернет-магазин з усіма базами даних, обліковими системами, сервісами сторонніх розробників;
 • зберегти або змінити дизайн (за бажанням замовника).

Дуже важливо не допускати простоїв - ситуацій, коли користувач годинами не може потрапити на сайт. Це загрожує втратою клієнтів. Тому діяти треба максимально оперативно. Щоб усе пройшло швидко і без проблем, зверніться в MEGASITE - веб-студію в Києві, фахівці якої коректно переведуть інтернет-магазин на Вордпресс, Шопіфай.

Етапи переїзду сайту на іншу платформу

Чи можна перенести веб-сайт з Bitrix на WordPress або якусь іншу платформу? Звичайно! Процедура складається з таких етапів:

 1. Підготовка та аналіз. Обов'язково потрібно скласти список усіх сторінок, продуктів, категорій, зображень, що треба перемістити. 
 2. Створення резервної копії, в т. ч. бази даних, файлів і налаштувань порталу. Це важливо, щоб забезпечити безпечне перенесення сайту з Бітрікс на Wordpress, Шопіфай. Якщо з якихось причин дані будуть втрачені, їх можна легко відновити.
 3. Налаштування порталу на основі даних, отриманих зі старого ресурсу.
 4. Відтворення структури ресурсу - категорій, сторінок, налаштувань каналів просування.
 5. Копіювання і переміщення контенту (тексту, зображень, відео) на Вордпресс, Шопіфай. Може знадобитися ручне редагування, щоб адаптувати контент до нової структури.
 6. Налаштування дизайну. За бажанням замовника, можна залишити старий або розробити новий дизайн.
 7. Тестування. Важливо розуміти, що перенесення веб-сайтів з Бітрікс на іншу платформу займає час, оскільки треба протестувати кожен етап роботи. Лише так можна переконатися, що інтернет-магазин працює коректно, всі дані переміщені правильно.
 8. Перенаправлення DNS, щоб перемістити домен на нову платформу.
 9. Відстеження та усунення проблем. Коли замовлення буде здано, необхідно відстежувати роботу порталу, знаходити й усувати будь-які проблеми або помилки.

Хочете перенести сайт з Bitrix на WordPress, Shopify швидко і без проблем? Зверніться до IT-компанії MEGASITE в Україні, яка займається розробкою сайтів та їх оновленням! Ми знаємо, як перенести веб-сайт з 1С-Бітрікс на Wordpress, Шопіфай, застосувавши сучасні та зручні рішення.

Ми гарантуємо повне збереження даних, контенту і SEO-налаштувань, які були закладені при створенні сайтів, їх якісне тестування, налагодження. Ваш портал на новій платформі працюватиме стабільно і набагато краще!

Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
error
Страница
Або залиште заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш E-mail
error
Онлайн прорахунок