Аналіз сайту - що це і для чого він потрібен

Павло Бойченко
Павло Бойченко
SEO-спеціаліст
11 лис 2021
1295 переглядів
5/ 5  (1)
Аналіз сайту - що це і для чого він потрібен

Аналіз сайту – перевірка сайту на помилки

Щоб сайт успішно працював і приносив прибуток, його потрібно просувати та вивести у топ пошукової видачі. Стабільний дохід забезпечує високу відвідуваність за рахунок переходу за посиланнями або онлайн продажами. Будь-які зміни та робота з просування ресурсу починаються з аудиту. Це глибока перевірка сайту на наявність помилок технічного характеру і з боку користувача, що заважають йому просуватися і займати перші позиції в пошуковій системі. Володіючи повною інформацією про проблеми та недоліки ресурсу, буде легше скласти план його розвитку.

Навіщо потрібний аналіз сайту?

Розробка сайтів в Україні в даний час є досить затребуваною послугою, якою можуть скористатися всі бажаючі. Деяких власників бізнесу у сфері електронної комерції цікавить, навіщо потрібний SEO аналіз сайту та що це таке. Замовляти WEB-аудит необхідно всім, незалежно це молодий ресурс, чи просувався він раніше.

Аналіз сайту на наявність помилок. SEO аналіз сайту

У мережі інтернету існує тисячі ресурсів, що працюють в одній ніші, і кількість їх постійно збільшується. Зайняти лідируючі позиції та отримувати прибуток можуть ті, хто готовий постійно усувати помилки та вести іншу роботу з просування сайту. Перший крок до досягнення мети – замовити у WEB студії Києва комплексний аудит, що дозволить на підставі отриманої інформації скласти план подальших робіт.

Аудит проводять навіть на етапі створення сайту в Україні. До виходу ресурсу в онлайн перевірка допоможе виправити допущені помилки і запустити конкурентно здатний варіант. За такого підходу вийде швидше зайняти перші позиції. Щоб підтримувати вироблену стратегію, періодичні аудити знадобляться і надалі. Це сприяє збільшенню трафіку, що спричиняє зростання продажів і відповідно прибутку.

Крім комплексного аналізу, може проводитися експрес перевірка. Такий вид аудиту сайту – це перевірка однієї або декількох сфер без глибокого дослідження деталей. Експрес аналіз можна провести за допомогою автоматичних програм.

Як проводиться комплексний аналіз сайту?

Комплексний СЕО аналіз сайту включає декілька видів аудиту.

Технічний WEB-аудит

Технічний аудит сайту – це великий аналіз за такими пунктами.

 1. Швидкість завантаження сайту. Один із основних показників, який утримує відвідувачів. Якщо сайт завантажується більше трьох секунд, багато хто йде до конкурентів.
 2. Редиректи. Як використовується перенаправлення на сайті? Великі ланцюжки переходу знижують швидкість завантаження.
 3. Відсутність битих посилань, які ведуть до мети.
 4. Адаптація під мобільні пристрої. Ресурс має коректно працювати на будь-якому пристрої.
 5. Безпека. Користувачам потрібна впевненість, що їх дані, платежі та сам сайт захищений від вірусів, атак хакерів і т.д.
 6. Працездатність. Ресурс необхідно забезпечити працездатністю незалежно від швидкості інтернету користувача та одночасної кількості відвідувачів сайту.

Пошуковий аудит

Пошуковий ВЕБ аудит сайту ґрунтується на оптимізації ресурсу під вимоги пошукової системи. Сюди входить пошук та виправлення помилок при налаштуваннях систем, дублікатів та аналізу URL для WEB-сторінок з пошуком вихідних адрес і т.д. Значення має наявність реєстрації на популярних сторонніх ресурсах, а також можливість пошуку та налаштування дзеркальних ресурсів. У цьому випадку беруться до уваги лічильники вхідного трафіку.

Юзабіліті аудит

Перевірка ресурс на зручність для користувачів та привабливий дизайн. На сайті відвідувачам має бути приємно та комфортно працювати, а сам ресурс не створювати проблем.

До аудиту юзабіліті входять такі пункти.

 1. Оцінка WEB-сторінок. Користувачів не повинна відволікати та дратувати зайва інформація.
 2. Інтерфейс. Проста та звична навігація утримує відвідувачів та дозволяє без проблем за допомогою пошуку чи меню знайти потрібний товар чи загальний розділ.
 3. Контент. Текст має бути оформлений з дотриманням встановлених правил: мати загальний заголовок та підзаголовки, абзаци, ілюстрації. Матеріал пишеться для людей, якщо він незрозумілий і сприймається важко, користувачі залишають сайт.
 4. Дизайн. Для відвідувачів важливим є стильне та сучасне оформлення, але при цьому не повинно бути елементів, що відволікають від цільових дій.
 5. Імовірність неправильних дій. На сайті має бути все гранично зрозуміло навіть початківцю, щоб було менше шансів припуститися помилки.

Це основні етапи аудиту сайту при комплексній перевірці, за потреби кожен вид може проводитися окремо для певної галузі ресурсу.

Перевірка помилок на сайті дозволяє виправити ситуацію, що позитивно впливає на обсяги трафіку конверсії. Після WEB аудиту помітно покращується робота ресурсу. Стає більше реальних покупців, які оформляють замовлення та готові повторно скористатися послугами цієї компанії.

Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
error
Страница
Або залиште заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш E-mail
error
Онлайн прорахунок