Створення мобільного додатка для доставки

23 чер 2023
403 переглядів
5.00/ 5  (1)
Створення мобільного додатка для доставки

Розробка мобільного застосунку для доставки

Наявність мобільного застосунку для доставки - це вкрай важливий інструмент для ресторанів, продуктових магазинів, кур'єрських служб. Глобальна діджиталізація внесла корективи в повсякденне життя, тому споживачі віддають перевагу тим компаніям, взаємодія з якими відбувається максимально просто і швидко. Тому розробка застосунку для доставки їжі, продуктів, товарів першої необхідності, посилок - послуга, яка користується серед клієнтів MEGASITE великою популярністю.

Види бізнесу, яким потрібні додатки з доставки

Насамперед, це всі компанії, товари/послуги яких покупці хочуть отримати якомога швидше:

 • кафе і ресторани;
 • магазини продуктів;
 • різні інтернет-магазини;
 • аптеки;
 • кур'єрські служби.

Левова частка розробки інтернет-додатків із доставки припадає на їжу і ресторанний сектор. Але варто зазначити, що цей список можна продовжувати ще довго, адже запит на швидкість, зручність і високу якість обслуговування є практично в будь-якій ніші бізнесу.

Розробка мобільного додатка для доставки в Україні

Який вигляд має мати функціональний застосунок для доставки

Для прикладу розглянемо, який функціонал має мати мобільний застосунок для доставки їжі, щоб повністю закривати потреби користувача, тим самим приносячи прибуток бізнесу.

Усі додатки з доставки їжі або продуктів можна розділити на три великі групи, що відрізняються принципом організації логістики:

 • власні сервіси - цей варіант підходить для середніх і великих закладів. Власний мобільний застосунок ресторану або мережі кафе дає змогу максимально взаємодіяти з клієнтами, роблячи свій бренд ще більш упізнаваним, вибудовуючи з аудиторією пряму комунікацію (без посередників агрегаторів), і заощаджуючи бюджет завдяки відсутності комісій;
 • агрегатори - тут представлено меню з усіх закладів, які в ньому зареєстровані. Клієнт робить замовлення, його обробляє оператор агрегатора і після передає в службу доставки ресторану. Така модель найкраще підходить для невеликих закладів, у яких поки що немає бюджету на розробку свого застосунку з доставки їжі;
 • функціональні сервіси - такі інтернет-додатки виконують не тільки функцію агрегатора закладів громадського харчування, а й самі організовують доставку з ресторану. Підхід досить зручний для бізнесу, у якого немає своєї кур'єрської служби.

У будь-якому мобільному застосунку для доставки їжі повинні бути присутніми такі функції, які зроблять вибір страв і оформлення замовлення максимально швидким і простим:

 • зручний каталог, у якому представлено меню закладу;
 • особистий профіль, що містить дані клієнта (ім'я, адресу, номер телефону тощо);
 • можливість швидкої та безпечної оплати замовлення;
 • можливість відстежувати статус доставки замовлення;
 • відгуки про страви - ця функція підвищує довіру до закладу.

Це основний функціонал, який закладається в мобільний застосунок для доставки продуктів і їжі. Додаткові можливості реалізуються за запитом клієнта і залежно від бюджету проєкту, часу, відведеного на розробку, особливостей ресторану та інших чинників.

Також не варто забувати, що мобільний застосунок повинен мати версію для кур'єрів і адміністраторів, щоб заклад міг максимально швидко обробляти замовлення, що надходять.

Якщо вас цікавить веб-студія в Києві, якій ви б могли замовити розробку мобільного застосунку для доставки їжі, продуктів та інших товарів, запрошуємо вас на консультацію щодо вашого проєкту в MEGASITE! Ми входимо в ТОП-3 розробників України і точно знаємо, як реалізувати будь-який веб-проєкт і просунути його як на внутрішньому, так і на міжнародному ринку.

Етапи роботи

Створення застосунку для доставки їжі, продуктів, товарів включає основні кроки:

 1. Формування цілей проекту і конкретних завдань.
 2. Глибокий аналіз ринку.
 3. Змальовування прототипу і дизайну.
 4. Розробка програмної частини.
 5. Тестування.
 6. Запуск і супровід.

IT-компанія MEGASIT пропонує повний спектр послуг зі створення додатків, а також їхній випуск на ринок і підтримку оновлень. Наша команда підбере найкраще digital-рішення для зростання вашого бізнесу!

Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
error
Страница
Або залиште заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш E-mail
error
Онлайн прорахунок