Розробка корпоративного сайту на Wordpress

08 кві 2024
186 переглядів
5/ 5  (1)
Розробка корпоративного сайту на Wordpress

Розробка корпоративного сайту на Wordpress

Потрібен зручний, швидкий, але водночас функціональний сайт для вашого бізнесу? У таких випадках ми рекомендуємо обирати створення корпоративного сайту на WordPress. Але чому саме ця система управління контентом (CMS)? Переваг настільки багато, що ми вирішили написати цю статтю, яка і відповість на всі ваші запитання.

Переваги корпоративного сайту на Вордпрес

Корпоративний сайт на WordPress дає змогу забезпечити бізнесу весь функціонал, який необхідний для повноцінної роботи і комунікації з клієнтами, партнерами і співробітниками. Але що ж таке WordPress і чому цьому движку найчастіше віддають перевагу під час розробки?

Вордпресс (CMS WordPress) - це платформа для розробки сайту та управління контентом. Працюючи з цією системою, ми можемо створювати ресурси будь-якого рівня складності, оскільки вона є універсальною. Водночас WP зручний не тільки під час створення сайту, а й у процесі його подальшого адміністрування.

Головні переваги, які роблять Вордпресс однією з найпопулярніших CMS у світі:

 • широке поширення - ми вже говорили, що це один із найпопулярніших рушіїв на планеті, з ним працюють багато розробників, оскільки це зрозумілий і зручний інструмент;
 • велика кількість модулів і плагінів - їх незліченна безліч дає змогу робити ресурси будь-якої складності, від сайтів-візиток до складних корпоративних порталів;
 • безліч шаблонів - у бібліотеці шаблонів можна знайти варіант, який відповідатиме саме вашим бізнес-завданням;
 • безкоштовність - за більшість шаблонів не потрібно платити гроші, оскільки вони є у вільному доступі. Усі оновлення також безкоштовні;
 • оптимізація для SEO - сайт на Вордпрес добре індексується пошуковими системами і чудово підходить для SEO-просування;
 • швидке завантаження і робота - веб-сайти на WordPress мають високі показники завантаження сторінок, що дуже важливо для юзабіліті ресурсу;
 • легкість в освоєнні адмін панелі - важлива перевага для багатьох клієнтів, адже після невеликого навчання керувати сайтом зможе навіть звичайний співробітник;
 • універсальність платформи - на базі Вордпресс можна розробляти інтернет-магазини, особисті блоги, корпоративні сайти тощо;
 • можливість кастомізації - якщо в готових шаблонах немає того, що вам потрібно, ми реалізуємо це завдання і запустимо на сайті.

 

Етапи розробки сайту на WordPress

На перший погляд може здатися, що розробка на Вордпрес - досить швидкий і нескладний процес. Однак для створення якісного сайту необхідно опрацювати безліч деталей і знати весь функціонал платформи.

IT-компанія MEGASITE займається розробкою надійних сайтів на WordPress понад 13 років, наша команда знає всі нюанси роботи з цією CMS. Щоб обговорити розробку корпоративного сайту, запрошуємо на безкоштовну консультацію. Для цього зателефонуйте нам за номером +38 (095) 1000 119 або залиште залиште заявку на сайті.

Етапи створення сайту на WordPress:

 1. Концепція сайту. Найперший крок - це розробка ідеї, концепції ресурсу, яка відповідає вимогам ринку і самої компанії. На цьому етапі ми займаємося дослідженням рішень конкурентів, вивченням бізнес-процесів клієнта, запитів цільової аудиторії (ЦА). 
 2. Складання ТЗ. Технічне завдання містить детальний перелік технічних вимог, функціональних модулів та інших параметрів, яким повинен відповідати майбутній веб-сайт для бізнесу.
 3. Дизайн. Насамперед відмальовуються макети сторінок, які потім затверджуються з клієнтом. Після затвердження дизайнер опрацьовує всі деталі, банери, зображення тощо.
 4. Верстка. Front-End розробка - це перетворення макета, який передав дизайнер, на повноцінний продукт, що складається з мови розмітки HTML і CSS.
 5. Програмування або back-end розробка - це робота над внутрішньою частиною сайту, яка програмує основний функціонал ресурсу. Інтеграція HTML-шаблонів з WordPress, підключення та налаштування плагінів.
 6. Наповнення сайту. Заповнення сторінок текстовим контентом та ілюстраціями. Контент ми можемо написати самі або ж взяти той, який надав замовник. За бажанням клієнта, може бути виконана оптимізація під подальше SEO-просування.
 7. Тестування - перед запуском веб-сайту ми перевіряємо всі сторінки, дизайн, функції, швидкість завантаження, зручність використання, безпеку і виправляємо виявлені похибки.
 8. Запуск - перенесення сайту на підготовлений сервер, налаштування доступів, навчання співробітників компанії замовника.
 9. Підтримка - комплексна технічна підтримка вашого сайту після запуску, розвиток і просування проєкту (за домовленістю).

Після завершення всіх етапів ви отримуєте зручний і сучасний корпоративний сайт, повністю готовий до роботи.

Розробка сайту на WordPress від MEGASITE

Команда MEGASITE входить до ТОП 3 розробників сайтів в Україні. Наша команда володіє всіма необхідними компетенціями для створення проєктів будь-якої складності та спрямованості.

Замовляючи створення сайту на WordPress в IT-студії MEGASITE, ви можете бути впевненими, що ми реалізуємо проєкт, дотримуючись усіх термінів і умов співпраці.

Чому нас обирають:

 • пропонуємо рішення для будь-якого бізнесу. Потрібен сайт електронної комерції, сайт-візитка або лендінг? Ми запропонуємо оптимальний варіант і необхідний вам функціонал. Наша команда може реалізувати як шаблонні рішення, так і повністю кастомну розробку;
 • кваліфіковані розробники WordPress. Ми запустили десятки проєктів на системі управління контентом WordPress у найрізноманітніших нішах, тому ми точно знаємо, як розробити якісний сайт з урахуванням усіх ваших побажань;
 • знаходимо найкращі рішення в рамках бюджету. Великий досвід у розробці дає нам змогу підбирати варіанти реалізації, які оптимально підійдуть для вашого бюджету, водночас без шкоди функціоналу та дизайну.

Потрібна розробка сайту? Ми будемо раді з вами співпрацювати і готові відповісти на всі ваші запитання.

Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
error
Страница
Або залиште заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш E-mail
error
Онлайн прорахунок