Особливості розробки та просування інтернет-магазину

31 січ 2023
427 переглядів
5/ 5  (1)
Особливості розробки та просування інтернет-магазину

Під час активного переходу суспільства в digital-середовище наявність у бізнесу інтернет-магазину - це необхідність. Завдяки e-commerce можна значно розширити свою цільову аудиторію і масштабувати продажі. Для розробки ефективного сайту потрібно довірити роботу команді професіоналів. Існують певні особливості розробки інтернет-магазину. Наша веб-студія в Києві MegaSite знає всі тонкощі розробки сучасних проєктів у сфері e-commerce.

Особливості та етапи створення інтернет-магазину

Наша IT-студія знає, як створити свій інтернет-магазин в Україні, який дасть змогу масштабувати ваш бізнес. При чому рішення для e-commerce підійдуть як для малого, так і для середнього та великого бізнесу. Наша веб-студія пропонує створення інтернет-магазину під ключ на вигідних умовах.

Говорячи про особливості успішного інтернет-магазину, варто враховувати, що перед початком роботи над проєктом проводять поглиблене вивчення ніші - аналіз ринку і конкурентів, складають детальний портрет ЦА, УПТ тощо.

Створення сайтів в Україні для онлайн-торгівлі передбачає виконання таких етапів:

 • постановка цілей і завдань сайту і підготовка технічного завдання на основі цієї інформації. Це основа, на яку ми спираємося в процесі розробки;
 • вибір CMS - система управління може бути готовою або весь вихідний код пише програміст з нуля. Однак усього в 10% випадків стандартний "движок" не зможе закрити потреби торгового майданчика;
 • прототипування і відтворення макета - розробка сайтів онлайн-торгівлі передбачає ретельне опрацювання дизайну і структури;
 • верстка і програмування - за затвердженим макетом починається створення всіх сторінок;
 • наповнення контентом - на сторінки додаються товари та описи, контент оптимізується під пошукові системи;
 • тестування - готовий інтернет-магазин повинен відповідати поставленому ТЗ;
 • підключення додаткових сервісів - Google Analytics, платіжні системи тощо.

Розглядаючи особливості створення прибуткового інтернет-магазину, варто пам'ятати, що кожен проєкт унікальний, тому в перерахованих етапах можуть додаватися або прибиратися деякі кроки.

Основні правила створення інтернет-магазину:

 • сайт має бути максимально зручним для перегляду каталогу, вивчення окремого товару і процесу здійснення покупки. Якщо на якомусь етапі покупець зіткнеться зі складним інтерфейсом або повільним завантаженням, то він просто піде, так і не оформивши замовлення;
 • дизайн має бути максимально спрощеним і передбачуваним, з колірною палітрою, яка не навантажує око;
 • наявність зручного особистого кабінету, в якому покупець зможе відстежувати свою історію покупок і статус замовлення;
 • зрозумілий кошик, в якому всього кілька простих кроків для здійснення покупки;
 • можливість оплатити товар відразу на сайті;
 • мобільна версія інтернет-магазину, оскільки дедалі більша кількість користувачів здійснюють покупки саме за допомогою смартфона;
 • наявність конверсійних блоків - контент або кнопки, які спонукають користувача здійснити потрібну дію (купівля, підписка, дзвінок).

Етапи розробки та просування інтернет-магазину

Особливості успішного просування інтернет-магазину

Просування інтернет-магазину в Гугл або інших пошукових системах і соціальних мережах вимагає правильної стратегії. Вибір каналів роблять з урахуванням особливостей товарів, які пропонує магазин.

Основні методи просування e-commerce:

 • SEO-просування - дає змогу вивести сайт у топ видачі за популярними запитами;
 • контекстна реклама - аудиторія під час використання пошуковика бачить ваші товари на основі своїх минулих пошукових запитів;
 • SMM - просування в соцмережах;
 • контент-маркетинг - просування товарів або цілого магазину за допомогою створення і поширення корисного і цікавого контенту.

Довірте розробку і просування сайтів нашим досвідченим фахівцям. Ви отримаєте прибутковий, повністю робочий веб-ресурс відповідно до потреб вашого бізнесу.  

Залишилися питання? Зв'яжіться з нашими менеджерами за номером +38 (095) 1000 119 або через кнопку "Залишити заявку". Ви отримаєте безкоштовну консультацію з розробки інтернет-магазину під ключ, а також оцінку вашого проєкту.

Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
error
Страница
Або залиште заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш E-mail
error
Онлайн прорахунок