Початок розробки вашого інтернет-магазину

05 чер 2020
1116 переглядів
5/ 5  (1)
Початок розробки вашого інтернет-магазину

Щодня все більше людей замислюються про відкриття власної справи. Але це не так просто, як здається на перший погляд. Спеціалісти веб-студії MegaSite допоможуть вам не тільки розібратися, з чого розпочати створення інтернет-магазину, але й допоможуть скласти технічне завдання. Вони розроблять його на найвищому рівні.

Особливості створення інтернет-магазинів під ключ

Є сайтом, що торгує товарами або послугами в інтернеті. З його допомогою клієнти можуть сформувати замовлення купівлю товару, вибрати зручний спосіб доставки, оплати, розрахуватися за продукт банківською картою.

Використовуючи подібний сайт у мережі, можна продавати:

 • одяг;
 • техніку;
 • взуття;
 • іграшки;
 • аксесуари;
 • обладнання;
 • запчастини;
 • послуги.

Виділяють два типи інтернет-магазину: простий та складний. Витрати часу та ресурсів на другий вид набагато більші, ніж на перший.

З чого почати при створенні інтернет-магазину: підготовка та перевірка

Фахівці рекомендують спершу перевірити, чи можна розпочинати свою справу. Для цього необхідно:

 1. Вибрати товар. Цей етап передбачає пошук оптових постачальників, уточнення можливостей дропшопінгу.
 2. Проаналізувати конкуренцію. Не рекомендовано заходити в конкурентні ніші.
 3. Оцінити можливий дохід. Потрібно прорахувати, яку націнку можна зробити на продукції. Причому на різні групи цей показник відрізнятиметься.
 4. Закупити товар у невеликій кількості. Його можна продавати у групах на Facebook та Instagram. Якщо через кілька місяців попиту не буде, не варто розпочинати створення власного сайту.

Створення інтернет-магазину

З чого розпочати створення сайту інтернет-магазину: етапи

Вирішивши створити інтернет-магазин, необхідно звернутися до висококваліфікованих фахівців. Вони знають усі нюанси подібного завдання, мають усе необхідне успішного її виконання.

 1. Визначення тематики продукції. Від вашого вибору залежить успіх надалі. Дуже важко забезпечити процвітання бізнесу, якщо продавати товар із націнкою 15% від вартості закупівлі. Адже близько 10% доведеться витратити на залучення, обслуговування клієнтів.
 2. Пошук постачальників. Необхідно чітко розуміти, що чим більша пропозиція на ринку, тим краще. Тому орієнтуватися рекомендовано ті товари та ніші, у яких є пропозиція від кількох оптовиків. Це дозволяє позбавитися потенційної залежності: при різкій зміні ціни і проблем з наявністю продукції ваш бізнес не постраждає.
 3. Реєстрація хостингу та домену. Вибір доменного імені є адресою сайту, перейшовши по якому можна знайти його в Інтернеті. За наявності бренду бажано зробити їх співзвучними. Назва повинна бути легкою, запам'ятовується. Реєстрацію хостингу (місце на віддаленому сервері, яке відводиться провайдером для розміщення сайту), можна виконати під кінець.
 4. Вибір підрядника. Для цього уважно вивчіть інформацію про компанію, відгуки та обов'язково подивіться портфоліо веб-студії.
 5. Запуск сайту Виконується за допомогою спеціальної системи керування (CMS).
 6. Наповнення товаром. Можна зробити вручну, напівавтоматичним способом або методом синхронізації. На цьому етапі створюються всі необхідні розділи, кошик, зворотний зв'язок із компанією.
 7. Залучення покупців. При розробці інтернет-магазину MegaSite використовуються різні методи. Найбільш популярними є контекстна реклама та пошукове просування.
 8. Аналітика та тестування. Підключення відповідних систем, виконання регулярного моніторингу дозволяє підвищити конверсію та віддачу.

Замовляємо послугу у перевірених людей

Якщо ви не знаєте, з чого розпочати розробку інтернет-магазину, зверніться до фахівців однієї з провідних у цій галузі веб-студії MegaSite. У штаті нашої фірми зібрано команду професіоналів з досвідом роботи більше 7 років. Вони виконують роботу швидко та якісно.

Послуги надаються по м. Київ, області, всій Україні. Щоб дізнатися більше, зверніться до менеджера студії. Контакти наведено на сайті.

Створення інтернет магазинів під ключ має свою ціну. Вона залежить від:

 • ліцензії CMS;
 • хостингу;
 • доменного імені;
 • розроблення дизайну;
 • програмування;
 • наповнення контентом;
 • просування та реклами.

Ціна розраховується після вивчення вимог замовника. При первинному зверненні можна дізнатися лише про приблизну суму. Довіряйте професіоналам. Звертайтеся до MegaSite.

Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
error
Страница
Або залиште заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш E-mail
error
Онлайн прорахунок